Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Rychlé plavání cheat pro GTA 5

Rychlé plavání cheat pro GTA 5

Hra GTA 5 je na trhu k dispozici hráčům již několik let a vývojáři hry ji neustále vyvíjejí. Vývojáři do hry implementovali kódy, aby hráči mohli hru volně dokončit bez přerušení hratelnosti v nejobtížnějších částech. Do hry byly implementovány i kódy, které jsou poněkud volnější, jako například kód pro rychlé plavání pro GTA 5. Jak byste měli tento kód zadat na různých platformách?

Cheat na rychlé plavání pro GTA 5 na PC

V případě PC vypadá záležitost poměrně jednoduše, protože kód pro rychlé plavání lze zadat pomocí speciální konzole, do které zadáváme různé kódy. Chcete-li takovou konzoli na PC vyvolat, musíte stisknout klávesu tilda (~), což je klávesa umístěná v levém horním rohu klávesnice. Poté zadejte následující kód:

GOTGILLS

Nakonec jej potvrďte. Poté se kód aktivuje a postava ve hře začne rychle plavat.

Cheat pro rychlé plavání ve hře GTA 5 pro PlayStation

Na konzolích PlayStation můžete kód pro rychlé plavání aktivovat také, ale probíhá to trochu jiným způsobem. V tomto případě musíte postupně stisknout pravá tlačítka na podložce, abyste aktivovali vybraný kód.

Chcete-li aktivovat kód pro rychlé plavání, spusťte hru a stiskněte následující tlačítka:

Vlevo, vlevo, L1, vpravo, vpravo, R2, vlevo, L2, vpravo

Po správném stisknutí všech tlačítek bude kód úspěšně aktivován. Tento kód bude fungovat na konzolích PS3, PS4 a PS5.

Podvod s rychlým plaváním pro GTA 5 na Xboxu

Na konzolích Xbox vypadá téma podobně jako na konzolích od Sony. Pro aktivaci kódu rychlého běhu je také třeba stisknout správnou kombinaci tlačítek na podložce ve správném pořadí.

Níže uvádím správnou kombinaci tlačítek pro rychlé plavání na konzolích Xbox:

Vlevo, vlevo, LB, vpravo, vpravo, RT, vlevo, LT, vpravo

Po stisknutí této kombinace se kód automaticky aktivuje a postava začne rychle plavat. Kód bude fungovat na konzolích Xbox 360, Xbox One a Xbox Series X/S.

Telefonní číslo pro rychlé plavání pro GTA 5

Alternativní metodou aktivace kódu pro rychlé plavání je zadání příslušného telefonního čísla pomocí smartphonu, který je ve hře k dispozici. Za tímto účelem musíte nejprve ve hře vytáhnout telefon. Poté přejděte na kartu kontaktů a poté vysuňte číselný blok a zadejte následující číslo:

1-999-46844557

Nakonec musíte číslo potvrdit. Poté se kód aktivuje a postava začne rychle plavat. Metoda bude fungovat ve všech edicích hry: pro PC, Xbox i PlayStation.

Při použití telefonu stojí za zmínku, že vytočením hvězdičky se vytočí poslední volané číslo, tedy i to s kódem.

Důležité informace o cheatech pro rychlé plavání pro GTA 5

Aktivace jakéhokoli kódu pro GTA 5 způsobí, že možnost získávání úspěchů bude zablokována až do konce relace. Chcete-li tuto možnost odblokovat, musíte hru restartovat a nespustit žádný kód. Kód lze také deaktivovat jeho opětovným zadáním ve hře.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *