Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na PC

Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na PC

Hra Grand Theft Auto V měla premiéru už poměrně dávno, v roce 2013. Vývojáři do hry implementovali několik cheatů, které se mohou během hraní hodit. Jedním z nich je cheat na vrtulník pro GTA 5, který podrobněji popíšu níže.

Jak zadat cheat na vrtulník pro GTA 5 na PC?

Ve hře existují dva způsoby, jak aktivovat cheat na vrtulník pro GTA 5. Jedním z nich je možnost zadat tradiční cheat pomocí písmen ve speciální konzoli. Druhou z nich je možnost zadat telefonní číslo ve hře pomocí telefonu a přivolat tak ve hře vrtulník.

Cheat s vrtulníkem pro GTA 5 na PC

Chcete-li zadat cheat na vrtulník pro GTA 5, musíte nejprve vysunout cheatovací konzoli. K tomu je třeba stisknout klávesu tilda (~). Nachází se v levém horním rohu klávesnice, hned pod tlačítkem ESC. Poté zadejte následující cheat pro vrtulník:

BUZZOFF

Tento cheat vyvolá vrtulník Buzzard. Nakonec cheat potvrďte a vrtulník se objeví v blízkosti hráče.

Telefonní číslo vrtulníku pro GTA 5 na PC

Podvod s vrtulníkem lze zadat také pomocí telefonního čísla. Tento způsob bude fungovat na různých platformách, dokonce i na konzolích Xbox a PlayStation. Chcete-li zadat telefonní číslo, nejprve ve hře vytáhněte telefon, přejděte na kartu kontaktů a vysuňte číselnou klávesnici. Poté zadejte toto telefonní číslo:

1-999-289-9633

Tento cheat, stejně jako výše uvedený, přivolá ve hře vrtulník Buzzard. Na samém konci by měl být cheat potvrzen a v blízkosti hráče se objeví zmíněné vozidlo.

Za zmínku stojí, že stisknutím hvězdičky na numerické klávesnici se znovu spustí naposledy volané číslo. Toto pravidlo platí i pro čísla zadaná pro aktivaci vybraného herního cheatu.

Shrnutí – Helicopter Cheat pro GTA 5

Stojí za zmínku, že aktivace cheatu s vrtulníkem ve hře GTA 5 zablokuje možnost sbírání úspěchů až do konce herní relace. Deaktivace cheatu neumožní opětovné sbírání úspěchů. Abyste je mohli znovu sbírat, musíte hru restartovat. Ve hře samotné je několik dalších typů vrtulníků, ale není možné je vyvolat pomocí herních cheatů.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (16 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *