Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Cheat pro všechny zbraně v GTA 5

Cheat pro všechny zbraně v GTA 5

GTA 5 je velmi dobrá hra, která je na trhu už poměrně dlouho, a přesto – stále podporovaná vývojáři. RockStar Games tak činí prostřednictvím neustálých aktualizací online režimu, zlepšováním rychlosti načítání hry nebo jejím přizpůsobením nové generaci konzolí. Hra samotná není jednoduchá, proto níže uvádím cheatovací kód pro všechny zbraně GTA 5 a způsob jejich použití na PC, Xboxu a PlayStationu.

Cheat kód pro všechny zbraně pro GTA 5 na PC

Na osobních počítačích je na výběr, jak kód pro všechny zbraně pro GTA 5 použít. První možností je zadat kód pomocí konzole. Druhá – zadání čísla pomocí telefonu.

Cheat pro všechny zbraně

Kód pro všechny zbraně na PC zadáte tak, že během hry spustíte konzoli pomocí klávesy tilda (~). O tento znak se postará pod tlačítkem ESC v levém horním rohu klávesnice.

Poté pro získání všech zbraní zadejte níže uvedený kód:

TOOLUP

Po jeho správném zadání se v inventáři objeví všechny zbraně dostupné ve hře.

Telefonní číslo pro všechny zbraně

Pomocí telefonu můžete také aktivovat možnost všech zbraní v inventáři zcela zdarma (s trochou podvádění). To provedete tak, že telefon vysunete ze hry šipkou nahoru (↑) a poté zapnete kontakty. Poté stisknutím mezerníku aktivujte numerickou klávesnici. Číslo pro všechny zbraně je následující:

1-999-8665-87

Po jeho zadání stiskněte klávesu ENTER. Po úspěšné aktivaci se všechny zbraně objeví v inventáři.

gta 5 cheat pro všechny zbraně

Cheat pro všechny zbraně pro GTA 5 na PS

Spuštění kódu pro všechny zbraně pro GTA 5 vypadá na herních konzolích jinak. Jejich nejdůležitějším rozdílem je, že při hraní nezadáváte správný kód, ale místo toho provádíte správnou sekvenci tlačítek na podložce.

Chcete-li aktivovat kód pro všechny zbraně, postupujte podle níže uvedené sekvence:

Trojúhelník, R2, levá, L1, křížek, pravá, trojúhelník, dolů, čtverec, L1, L1, L1, L1

Po dokončení správné sekvence bude váš inventář obsahovat všechny zbraně, které jsou ve hře k dispozici.

Cheat pro všechny zbraně pro GTA 5 na Xboxu

Stejně jako na konzolích od Sony, i na konzolích od Microsoftu musíte pro aktivaci kódu pro všechny zbraně ve hře GTA 5 postupovat podle správné sekvence. Na konzolích Xbox také stisknete více tlačítek, abyste nakonec kód aktivovali. Pro aktivaci kódu musíte postupovat podle následující posloupnosti:

Y, RT, levé tlačítko, LB, A, pravé tlačítko, Y, dolů, X, LB, LB

Po jeho provedení se v inventáři hráče objeví všechny dostupné zbraně, které může použít během své soukromé hry.

Shrnutí – cheatovací kód pro zbraně v GTA 5

Zbraňový cheat kód může být velmi užitečný, zejména během obtížnějších fází hry, kdy naše schopnosti nejsou plně dostačující.

Na tomto místě stojí za zmínku, že aktivace kódů pro GTA 5 spustí zámek, který vám znemožní získávat úspěchy a trofeje, což je třeba mít na paměti. Jakmile relaci znovu spustíte, kódy by měly být deaktivovány a úspěchy/trofeje bude možné získat.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (11 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *