Domů Články Valentýnský dárek pro hráče – 8 zajímavých nápadů

Valentýnský dárek pro hráče – 8 zajímavých nápadů

Valentýn je ideální příležitostí, jak strávit příjemný večer se svou drahou polovičkou. Tento den se často slaví obdarováním milované nebo milovaného člověka. V tomto článku vám poradíme, co koupit k Valentýnu, pokud je obdarovaná osoba hráč.

Co koupit hráči k Valentýnu?

Pokud kupujeme dárek, chceme, aby z něj měl obdarovaný radost. Ještě důležitější je to v případě, že kupujeme dárek pro někoho blízkého. Najít ideální dárek pro hráče na Valentýna není tak složité. V první řadě je třeba vzít v úvahu herní vybavení, které již máte. Možná zjistíte, že potřebujete druhou podložku pro společné hraní nebo novou klávesnici.

nápad dárek pro hráče na valentýna

Nejlepším způsobem, jak získat dokonalý dárek, je jednoduše se zeptat druhé osoby, co by si přála dostat. Pokud však má být dárek k Valentýnu pro hráče překvapením, je třeba sáhnout po osvědčených řešeních. Existuje řada herních produktů, které se budou vždy hodit, ať už máte jakékoliv vybavení. Klávesnice nebo myši jsou počítačovým příslušenstvím, které je občas potřeba vyměnit. Vsadit můžete i na něco působivějšího, například na stolní podložku s led osvětlením. Následuje několik osvědčených nápadů na dárky v různých cenových relacích.

Herní podložka pod myš

Pracovní stůl je prostor, který u každého hráče vypadá jinak. Někteří lidé mají na stole pouze počítačový hardware, jiní na něm mají dokumenty a další kancelářské příslušenství. Bez ohledu na to, co se na stole nachází, je důležité, aby byl hráčův stůl pohodlným místem k odpočinku. V poslední době se staly oblíbenými podložky pod myš a klávesnici. Umožňují pohodlné držení zápěstí na stole a některé modely zpestřují stůl LED pásky. Tento typ příslušenství může být rozhodně perfektním dárkem pro hráče k Valentýnu. V obchodech jsou k dostání modely různých velikostí – některé pokrývají pouze oblast myši a existují i takové, které se umisťují pod myš a klávesnici. Před nákupem největší podložky pod myš byste si měli ověřit, zda se celá vejde na váš stůl.

Klávesnice jako valentýnský dárek

Klávesnice je základní příslušenství počítače, které je třeba čas od času vyměnit. Využití zařízení je tak intenzivní, že některé modely vyžadují výměnu i každé 3-4 roky. Je to tedy ideální příležitost pořídit své drahé polovičce nebo milované osobě klávesnici k Valentýnu jako dárek. V obchodech jsou k dostání modely, které mají speciálně tvarované klávesy pro hráče, aby jim zpříjemnily hraní. Některé klávesnice mají navíc výrazné podsvícení, které je mezi hráči velmi oblíbené. Při nákupu klávesnice se vyplatí zkontrolovat, zda má další funkční klávesy a zda je odolná proti případnému postříkání vodou. Některým hráčům se také líbí přítomnost kláves num lock na pravé straně a podsvícení kláves, které usnadňuje používání v noci.

Myš – dárek pro hráče k Valentýnu

Dalším hojně používaným příslušenstvím počítače, které je často potřeba vyměnit, je myš. Každodenní klikání ve hrách a na webových stránkách způsobuje, že i ty nejlepší modely je třeba po několika letech vyměnit. Může se ukázat, že myš bude pro hráče ideálním dárkem k Valentýnu. V internetových obchodech jsou k dispozici speciální myši pro hráče, které jsou speciálně profilované, aby vás po mnoha hodinách hraní nebolela ruka. Některé modely jsou navíc zatížené, aby byla zachována co nejlepší přesnost. Při nákupu se vyplatí věnovat pozornost počtu DPI (čím vyšší, tím lepší) a přídavným tlačítkům.

Herní sluchátka

Sluchátka jsou užitečnou pomůckou pro každého herního fanouška, který žije s ostatními členy domácnosti. Díky nim můžete sedět u počítače do pozdních hodin, aniž byste ostatní rušili hlukem ze hry. Sluchátka se navíc skvěle hodí pro společné hraní online. Některé modely mají mikrofony, které usnadňují komunikaci s ostatními. Rozhodně jde o zajímavé řešení dárku pro hráče na Valentýna. V obchodech jsou k dostání modely speciálně přizpůsobené hráčům, které umožňují lokalizovat nepřítele pouze podle zvuku. Při výběru bezdrátových sluchátek byste měli zkontrolovat případné zpoždění, které může výrazně ovlivnit hraní. Tyto modely však bude možné použít nejen pro počítač, ale také pro notebook, smartphone nebo konzoli.

Extra podložka pro společné hraní

Valentýn je výjimečný den pro všechny zamilované, a proto je dobré ho strávit společně. Pokud oba rádi hrajete hry, možná je dobrým nápadem na valentýnský dárek podložka navíc? Existuje spousta her pro počítače a konzole, které vám umožní se společně bavit. Ideálním příkladem může být hra It Takes Two nebo Just Dance. Vše záleží na tom, jakou konzoli obdarovaný má a jakou hru chcete hrát. Pro pohybové hry je třeba zakoupit speciální ovladače pro PlayStation, kinect pro Xbox a standardní podložky pro Nintendo Switch.

podložka dárek pro hráče na valentýna

Křeslo jako valentýnský dárek

Pokud obdarovaná osoba často sedí u počítače, je vhodné dbát na to, aby její držení těla nevystavovalo páteř další zátěži. Již několik let jsou na trhu speciální křesla pro hráče, která umožňují pohodlné hraní po mnoho hodin. Pokud židle vaší drahé polovičky zanechává z hlediska ergonomie mnoho nedořešeného, můžete se rozhodnout pro herní židli k Valentýnu. K dispozici jsou modely v různých barvách a provedeních – některé z nich přímo odkazují na vaši oblíbenou hru nebo postavu z vašeho oblíbeného titulu. Při nákupu se vyplatí vybrat takovou židli, která má nastavitelné opěradlo a kovová kolečka.

Reproduktory pro hraní her a sledování filmů

Každý může s jistotou říci, že při sledování filmu je nejdůležitější obraz a zvuk. U her je to velmi podobné, takže pro pocit plného uspokojení ze hry se vyplatí investovat do kvalitních reproduktorů. Nejoblíbenější jsou sestavy 2.0 nebo 2.1 – první číslo udává počet předních reproduktorů a číslo za tečkou značí přítomnost subwooferu v sestavě. Pokud obdarovaný reproduktory nevlastní, můžete popřemýšlet o dárku k Valentýnu, který bude spočívat v nové sadě reproduktorů k počítači. Obchody nabízejí kompaktní modely, které se vejdou na každý stůl, i větší modely, které jsou určeny pro milovníky hlasité hudby.

Webová kamera na Valentýna

V době, kdy je vzdálené učení a práce na dálku stále populárnější, je webová kamera nezbytností. Nejenže pomáhá při práci, ale může také doplnit vaše rozhovory, když jste od sebe daleko. Pokud má obdarovaný stolní počítač, může být webová kamera pěkným dárkem k Valentýnu. Notebooky, tablety a chytré telefony mají obvykle vestavěné kamery, ale pokud máte co do činění s počítačovým hráčem, není tato záležitost tak samozřejmá. Při nákupu kamery se vyplatí zkontrolovat rozlišení a možnost jejího umístění na monitor. V některých případech se také může ukázat, že rozhodující bude přítomnost vestavěného mikrofonu.

Je hra dobrým nápadem na dárek pro hráče k Valentýnu?

Výše jsme uvedli, že najít dárek k Valentýnu pro hráče je poměrně snadné. Stačí zjistit, o co se vaše drahá polovička zajímá, a koupit ten správný počítačový hardware nebo příslušenství ke konzoli, kterou již vlastní. Při plánování nákupu mnoho lidí přemýšlí o koupi hry. Tento typ překvapení může fungovat pouze v případě, že obdarovaný uvede konkrétní titul, který chce.

cool dárek pro hráče na valentýna

Proč je riskantní koupit hru jako dárek? V dnešní době, kdy jsou regály s hrami virtuální, nemůžeme zkontrolovat, zda daná osoba již daný titul vlastní. Pomoci mohou seznamy přání na Steamu nebo Originu, které jsou však často zastaralé. Zajímavým východiskem z této situace je zakoupení speciální dobíjecí karty do obchodu s elektronickými hrami. Dárek k Valentýnu by měl být promyšlený. Proto je nejlepší, když koupíme něco podle preferencí milované osoby s ohledem na již vlastněné hry nebo počítačové vybavení.

5/5 - (21 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *