Domů Články Dárek pro hráče Fortnite – 10 zajímavých gadgetů

Dárek pro hráče Fortnite – 10 zajímavých gadgetů

Najít perfektní dárek pro fanouška Fortnite může být vzhledem k rozsáhlé nabídce internetových obchodů docela oříšek. Hra se stala tak populární, že gadgetů pro hráče je nepřeberné množství. Jak tedy najít ideální dárek, který obdarovaného potěší? V tomto příspěvku upozorňujeme na 10 nejlepších nápadů.

Jak vybrat nejlepší dárek pro hráče Fortnite?

Fortnite je free-to-play hra pro více hráčů, která si během krátké doby získala obrovskou popularitu po celém světě. Díky bezplatnému přístupu ke hře a dobře vyvážené hratelnosti v ní hráči tráví obrovské množství času. Základním principem hry je získávání surovin na stavbu pevnosti, ze které mají hráči chránit zemi před příšerami. Každý hráč si také může postavit své velitelství, které se s postupem hry rozrůstá. Pokud je obdarovaná osoba fanouškem hry Fortnite, nemělo by být nalezení dárku velkým problémem. Gadgetů pro fanoušky je poměrně hodně. Problém nastává při výběru toho nejlepšího, který hráče potěší.

dárkové předměty pro hráče fortnite

Hra Fortnite přitahuje hráče všech věkových kategorií – hrají ji mladší i starší lidé. Při rozhodování o nákupu se vyplatí zohlednit věk obdarovaného. Pro školáka bude jistě dobrou volbou batoh nebo penál, zatímco staršího hráče určitě více potěší sběratelská figurka nebo dárková karta s herními body. V tomto článku představujeme 10 nápadů na nejlepší dárek pro každého hráče Fortnite.

Odpalovací zařízení Nerf Fortnite jako dárek

Na vlně popularity této hry vydala společnost Nerf řadu pistolí a pušek, které se podobají těm ze hry Fortnite. Malé pistole, pušky, granátomety a raketomety jsou k dostání v internetových obchodech. Většina modelů je kompatibilní se základními šípy Nerf Elite a speciálními raketami pro odpalovače. Kromě toho jsou v nabídce také vodní pistole Nerf Fortnite. Před nákupem se vyplatí zjistit, jaký typ zbraní obdarovaný preferuje – každý má své oblíbené. Bez ohledu na výběr modelu takový dárek určitě potěší hráče Fortnite, který si rád hraje s odpalovacími zařízeními na zahradě.

Sběratelské figurky pro hráče Fortnite

Pokud je obdarovaný věrným fanouškem hry, je pro něj výzdoba pokoje s odkazy na hru prioritou. Proto může být skvělým nápadem věnovat hráči Fortnite jako dárek sběratelskou figurku. Série Funko Pop nabízí více než desítku figurek souvisejících s postavami ze hry, které mají navíc sběratelskou hodnotu. Rozhodně se sbírka takových figurek bude skvěle vyjímat na poličce nebo pracovním stole každého hráče Fortnite. Při nákupu je důležité zkontrolovat, zda je výrobek licencovaný a oficiálně schválený výrobcem hry. Kromě samotných figurek bude skvělým dárkem také sada figurek spolu s celou konstrukcí velitelství ze hry.

Přívěsek na klíče – dárek pro fanouška Fortnite

Klíče vlastní většina z nás – ať už jde o klíče od domu, garáže, skříňky ve škole nebo tělocvičny. Jak již bylo řečeno, klíčenka je velmi univerzální předmět, který v kombinaci s figurkou může být skvělým nápadem na dárek pro hráče Fortnite. V internetových obchodech jsou k dispozici klíčenky, které se vztahují k postavám ze hry a jsou vyrobeny z plastu nebo materiálu. Pro každého fanouška se jistě najde něco zajímavého. Klíčenky lze použít nejen na klíče, ale lze je také připevnit na batoh nebo tašku, takže mohou neustále vypadat skvěle. Série Funko Pop má ve své nabídce více než desítku postaviček a vy si tak můžete doma vytvořit mini sbírku.

Maskot hráče Fortnite jako dárek

Maskot je skvělou alternativou k výše uvedeným sběratelským figurkám. Můžete ho darovat mladému hráči Fortnite jako dárek, může se stát skvělým společníkem na spaní nebo ho umístit na stůl jako trofej. K dispozici jsou maskoti inspirovaní postavami, jako je lama nebo hamburger. Všichni maskoti jsou licencovaní a vytvořeni z kvalitních materiálů, takže se skvěle hodí jako dárek. Nejoblíbenější jsou maskoti Fortnite od Tm Toys, kteří se kromě kvalitního plyše vyznačují dobrou odolností.

Ložní prádlo inspirované hrou

Dokonalým doplňkem výzdoby hráčského pokoje bude kromě figurek a maskotů také ložní prádlo s grafikou Fortnite. V obchodech si můžete koupit skvělé kvalitní povlaky na přikrývky a polštáře ze 100% bavlny. V závislosti na výrobci jsou povlaky na polštáře zapínané na knoflíky nebo na zip. Můžete si vybrat mezi povlečením s jasným potiskem s postavičkou lamy nebo o něco tmavšími modely s potiskem odkazujícím na grafiku ze hry. Při nákupu povlečení jako dárku pro hráče Fortnite je důležité věnovat pozornost tomu, zda je výrobek licencován výrobcem – společností Epic Games. To je důležité zejména pro hráče, kteří chtějí oficiálně podpořit výrobce a značku Fortnite.

Trička Fortnite pro fanoušky hry

Často se říká, že oblečení odráží naši osobnost. Na tom musí být něco pravdy, protože trička a mikiny s grafikou Fortnite jsou mezi hráči velmi oblíbené. V obchodech je k dostání oblečení pro děti i dospělé hráče. V závislosti na preferencích obdarovaného si můžete vybrat trička s logem hry a s grafikou oblíbených postav. Bez ohledu na vaše preference bude mikina určitě skvělým dárkem pro každého hráče Fortnite. Stojí však za to věnovat pozornost velikosti trička – pokud se bude používat na spaní, stojí za zvážení, zda neobjednat větší velikost.

Klobouk jako dárek pro fanouška Fortnite

Mezi fanoušky hry jsou hned po tričkách velmi populární baseballové čepice s grafikou Fortnite. Jsou skvělou vychytávkou na výlet k moři, kde je ochrana před slunečními paprsky nesmírně důležitá. Kšiltovka s logem Fortnite navíc skvěle doplní outfit s tričkem. Taková sada je ideální jako dárek pro každého hráče Fortnite. V obchodech jsou k dispozici barevné a jednobarevné modely s logy nebo grafikou ze hry, například se zbraněmi. Kromě baseballových modelů jsou k dispozici také zimní čepice pro fanoušky Fortnite s vyšívanou grafikou.

Batoh do školy s grafikou Fortnite

Pokud obdarovaný stále chodí do školy, může být batoh Fortnite zajímavým nápadem na dárek. V internetových obchodech je k dispozici mnoho modelů batohů, které mají grafiku s postavami nebo ikonami ze hry. Batohy mají dvě základní přihrádky, do kterých lze umístit učebnice nebo dokonce notebook či tablet. Některé modely mají na bocích a vpředu další kapsy na další příslušenství, jako jsou pera nebo mobilní telefon. Všechny batohy uvedené níže používají zipy, které jsou rovněž opatřeny logem hry.

Fortnite Monopoly jako dárek

Monopoly jsou jednou z nejoblíbenějších deskových her na trhu a nyní jsou k dispozici v upravené verzi připravené speciálně pro všechny fanoušky Fortnite. Hra je určena pro 2 až 7 hráčů, kteří si mohou vybrat až z 27 postav ze hry. Monopoly Fortnite mají oproti originálu mírně upravená pravidla – peníze byly nahrazeny body života a lokace měst byly nahrazeny místy ze hry. Kromě toho se ve hře objevují karty zdí a karty sociálních sítí a náhody byly nahrazeny kartami bouří a beden. Další novinkou oproti originálu je zavedení akční kostky, která dokáže nepředvídatelně hodně zamíchat hrou. Dárek bude ideální pro všechny fanoušky Fortnite a deskových her.

Dárkové karty s body pro Fortnite

Fortnite je free-to-play akční hra, která přilákala stovky milionů hráčů po celém světě. Ve hře jsou kromě bezplatného obsahu také předměty, které lze získat pouze doplněním virtuální peněženky véčkovými dolary. V-dolary jsou speciální herní měnou, za kterou si hráči mohou koupit speciální skiny pro postavy, zbraně a nástroje, ale také emotikony, animace nebo dokonce speciální načítací obrazovky. V obchodech jsou k dispozici speciální dárkové karty, které mají speciální kód, jenž doplní peněženku hráče o určitý počet V-dolarů. Takový dárek se bude líbit zejména hráčům Fortnite, kteří rádi vynikají v davu unikátními herními předměty.

Čeho se vyvarovat při nákupu gadgetu pro fanouška Fortnite?

Nákup dárku pro hráče se zdá být poměrně jednoduchou záležitostí, ale nic nemůže být dále od pravdy. Jednou z nejčastějších chyb při nákupu dárku pro hráče je rozhodnutí koupit hru. Bohužel je takový dárek velmi riskantní, pokud neznáme konkrétní vkus obdarovaného nebo neznáme jeho knihovnu her. V dnešní době se mnoho her kupuje prakticky bez obdržení jakéhokoli fyzického předmětu v podobě krabice a CD s titulem. V důsledku toho je obtížné zkontrolovat, jaké hry již oslavenec nebo oslavenkyně vlastní.

nápad na dárek pro hráče fortnite

Mnohem bezpečnější způsob, jak hledat dárek pro hráče Fortnite, je vybrat nějaký gadget související s hrou, a to nejlépe pokud je licencovaný. Při hledání gadgetu pro hráče se vyplatí zohlednit jeho věk, zájmy a také kvalitu výrobku a jeho cenu. Často lze najít i licencované výrobky pod 100 zł.

Zde je seznam nápadů na dárky pro hráče Fortnite:

  • Odpalovací zařízení Nerf Fortnite
  • Sběratelské figurky
  • Klíčenky
  • Maskoti
  • Ložní prádlo s potiskem Fortnite
  • Trička
  • Kšiltovky
  • Batohy
  • Monopoly Fortnite
  • Karty Fortnite V-Dollar

Bez ohledu na zvolený dárek fanoušek hry jistě ocení, že předmět souvisí s jeho oblíbenou hrou.

5/5 - (16 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *