Domů Články Dárek pro hráče Minecraftu – 10 nápadů

Dárek pro hráče Minecraftu – 10 nápadů

Minecraft je jednou z nejoblíbenějších her o přežití posledních let. Možnost postavit si vlastní svět pomocí kostek přilákala miliony hráčů. Tato popularita se promítla do množství skvělých gadgetů, které jsou ideální jako dárky pro fanoušky této hry. Níže uvádíme 10 nejzajímavějších gadgetů s tématikou Minecraftu.

Jaký je nejlepší dárek pro fanouška Minecraftu?

Minecraft je hra pro počítače a konzole, kterou si zamilovaly miliony hráčů. Hlavním cílem hry je přežít ve světě z kostek, který skrývá mnohá tajemství. Hráč musí nejen získávat potravu, ale také stavět přístřeší, získávat suroviny a chránit se před nepřáteli. Režim přežití v kombinaci s možností stavět různé stavby udělal hru populární po celém světě. Díky této popularitě se naštěstí na trhu objevilo mnoho pomůcek, které jsou ideální jako dárky pro fanoušky Minecraftu.

dárek pro hráče minecraft

Minecraft je hra, která nemá k dispozici rozšíření a doplňky jako série The Sims. Pokud tedy chceme koupit dárek pro hráče Minecraftu, musíme se poohlédnout po doplňcích. Naštěstí jich existuje celá řada – hrnky, penály, batohy, kostky, figurky atd. Před nákupem se vyplatí vzít v úvahu věk hráče. Minecraft je hra, která je určena hlavně dětem, ale i dospělí si u ní mohou užít spoustu zábavy. Z dostupného sortimentu můžete fanouškovi Minecraftu pořídit batoh a penál do školy, stejně jako stylovou lampu nebo figurku do pokoje. Níže uvádíme až 10 osvědčených nápadů na dárky, které udělají radost každému fanouškovi hry.

Kostky Lego Minecraft jako dárek

Možnost stavět různé stavby v Minecraftu dokonale zapadá do konvence stavebních bloků. Proto se společnost, která vyrábí nejoblíbenější stavební kostky na světě, spojila s tvůrcem hry. Díky této spolupráci vznikly skvělé kvalitní sady Lego inspirované touto hrou. Můžete si vybrat mezi malými sadami, které obsahují přibližně 150 prvků, a velkými sadami, které obsahují více než 500 prvků. Jedná se o ideální dárek pro fanouška Minecraftu, který má spoustu místa. Setů je spousta a vypadají skvěle složené na poličkách. Série je tak populární, že každý rok vycházejí nové sady, takže je velká šance, že si při každé příležitosti budete moci koupit novou.

Figurky – dárek pro hráče Minecraftu

Dalším zajímavým nápadem na dárek do pokoje hráče Minecraftu je zakoupení figurky inspirované hrou Minecraft. Sběratelé her budou mít z takového nákupu určitě radost. Figurka umístěná na poličce nebo na stole může být jakousi trofejí, která bude zdobit jejich pokoj. Na internetu jsou k dostání velké figurky a menší figurky v sadách. Dárek pro fanouška Minecraftu v podobě figurky bude mít úspěch, pokud pochází z licencované série, například od TM Toys nebo Mattel. Licencovaný výrobek je také zárukou dobré kvality a sběratelské hodnoty v případě figurek Funko POP.

Maskot s motivem Minecraftu jako dárek

Pokud má být dárek věnován mladšímu fanouškovi Minecraftu, stojí za to uvažovat o koupi postavičky ze hry v podobě maskota. Internetové obchody nabízejí maskoty inspirované těmito postavami: kostlivec, pavouk, kráva, ovce a prase. Oblíbení jsou také maskoti zobrazující nejoblíbenějšího protivníka ve hře, zeleného Creepera. Jedná se o ideální dárek pro fanouška Minecraftu, který rád sbírá maskoty. Některé z nich jsou vybaveny speciálními háčky, které umožňují zavěsit maskota na speciální háček. Malé maskoty s přiloženou visačkou lze použít jako přívěsek na klíče.

Dárek pro hráče Minecraftu v podobě lampy

Noční lampička je prakticky v každém dětském pokoji, ale ne každý se může pochlubit lampičkou inspirovanou jeho oblíbenou hrou. Lampička s motivem hry je skvělým nápadem na dárek pro hráče Minecraftu, který rád spí při rozsvíceném světle nebo dělá domácí úkoly s lampičkou na stole. V internetových obchodech jsou k dostání lampy se speciálním stínítkem imitujícím kostku ze hry nebo lampy, které připomínají herní postavy. Mezi nejzajímavějšími modely stojí za zmínku lampa vypadající jako hlavní postava hry Steve nebo Creeper, který je nejoblíbenějším protivníkem. V nabídce je také lampa, kterou si fanoušek může sestavit z připravených kostek ze hry Minecraft.

Hrnek jako dárek pro fanouška Minecraftu

Mohlo by se zdát, že hrnek nemůže být zajímavým nápadem na dárek, ale internetové obchody nabízejí hrnky, které mohou fanoušky Minecraftu rozhodně zaujmout. Mezi dostupnou nabídkou jsou hrnky, které mění grafiku při vystavení teplotě, nebo takové, které si můžete sami navrhnout pomocí speciálních samolepek připevněných na hrnek. Dárek v podobě hrnku s motivem diamantů a diamantového krumpáče, který se ve hře používá, nepřejde lhostejně žádný fanoušek Minecraftu. Za pozornost stojí také hrnky inspirované hlavním antagonistou hry, zeleným Creeperem.

Sběratelské knihy pro hráče Minecraftu

Mezi fanoušky Minecraftu jsou velmi oblíbené také knihy s příběhy a návody ke hře. Nakladatelství jako HarperKids nebo Egmont dokonce vydala celé série knih věnovaných této hře. V každé knize najdete návody pro určitou oblast hry: boj, přežití, stavění, a dokonce i kouzlení. Některé z nich navíc obsahují samolepky nebo malou figurku ze hry. Tento typ dárku se určitě bude líbit těm fanouškům Minecraftu, kteří rádi nejen hrají, ale také se učí tajemství hry z knih a novin. Hra je postavena tak, že je to právě hráč, kdo může kousek po kousku objevovat prvky připravené tvůrci.

Ložní prádlo s motivem Minecraft jako dárek

Další zajímavou možností pro pokoj fanouška Minecraftu je ložní prádlo. V internetových obchodech najdete bavlněné povlečení s potisky inspirovanými hrou Minecraft. Mezi nabídkami dominují sady s povlakem na polštář o rozměrech 70×90 cm a povlakem na přikrývku o rozměrech 140×200 cm. Jedná se o nejoblíbenější rozměry, takže je velká šance, že velikost bude ta pravá. Na výběr je poměrně dost potisků a mnohé z nich budou vyhovovat jak mladším, tak starším hráčům. Takový dárek jistě potěší každého fanouška Minecraftu, který si bude moci vyzdobit svůj pokoj dalším prvkem odkazujícím na jeho oblíbenou hru.

Batoh do školy – perfektní dárek pro fanouška Minecraftu

Pokud obdarovaná osoba stále chodí do školy nebo často jezdí na výlety, může být dobrým dárkem batoh se speciálními potisky inspirovanými hrou. V obchodech jsou k dostání malé i velké batohy s motivy Minecraftu. Některé modely zobrazují postavy ze hry: kostlivce, creepery, zombie, lamy a endermany. Rozhodně se takový dárek bude líbit hráčům Minecraftu, kteří potřebují batoh pro každodenní použití. Při výběru správného modelu se vyplatí věnovat pozornost počtu dalších kapes a zkontrolovat, zda má model například reflexní prvky.

Penál pro hráče Minecraftu

Perfektním doplňkem školní sady s batohem bude penál s motivem Minecraftu. Internetové obchody nabízejí penály ve tvaru tuby a sáčku i verze se dvěma přihrádkami. Všechny mají speciální potisk odkazující na hru. Tento dárek určitě potěší každého fanouška Minecraftu, který už batoh z podobné série ve své sbírce má. Dalším velmi zajímavým předmětem je penál Pixie Crew, který má silikonový panel, na který si můžete dát vlastní obrázky – stejně jako ve hře Minecraft. Tento typ gadgetu jistě udělá na spolužáky velký dojem.

Dárkové lahve a krabičky pro fanoušky Minecraftu

Dvě položky mohou udělat snídani ve škole mnohem zábavnější. Pokud obdarovaný miluje Minecraft a chodí do školy, ideální sadou pro něj bude láhev a sáček na snídani s motivem hry. V obchodech jsou k dostání krásné lahve a sáčky na snídani, které vypadají jako předměty převzaté přímo ze hry. Fanoušek Minecraftu bude rád pít z láhve ve tvaru pochodně a jíst ze snídaňového obalu s postavičkami z jeho oblíbené hry. Tato pomůcka se jistě bude skvěle hodit k výše představenému penálu a batohu.

Co koupit fanouškovi Minecraftu?

Výše uvedený seznam dokazuje, že gadgetů pro hráče Minecraftu je spousta a každý si jistě najde něco pro sebe. Při nákupu dárku byste měli brát v úvahu věk obdarovaného a jeho potřeby. Každý z představených předmětů potěší fanouška hry, ale rozhodně jsou zaměřeny na určitou věkovou skupinu.

Zde jsou nejlepší nápady na dárky pro hráče Minecraftu:

  1. Kostky Lego Minecraft
  2. Figurky
  3. Maskot Minecraftu
  4. Noční světlo
  5. Hrnek
  6. Knihy a návody
  7. Ložní prádlo s potiskem Minecraft
  8. Batoh
  9. Penál
  10. Bidon s pytlíkem na snídani
jaký dárek pro fanouška Minecraftu

Jednou z nejčastějších chyb při nákupu dárků pro hráče je nákup her bez předchozí znalosti preferencí obdarovaného. Každý hráč má své oblíbené herní žánry i studia, která hry vydávají. Proto může být trefa do správné hry velmi riskantní. V případě hráče Minecraftu bude nejlepším dárkem gadget z výše uvedeného seznamu. Pro tuto hru nelze zakoupit žádná rozšíření ani doplňky a verze pro jiné platformy nemusí obdarovaného oslovit.

5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *