Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Motocykl Cheat pro GTA 5

Motocykl Cheat pro GTA 5

Ve hře GTA 5 existuje mnoho typů vozidel a některá z nich lze vyvolat pomocí cheatů. Vývojáři implementovali desítky kódů a níže uvádím cheat na motorku pro GTA 5.

Telefonní číslo na motorku v GTA 5

Způsob, jak ve hře přivolat motocykl, je tento způsob, který využívá telefonní číslo dostupné ve hře. Funguje na všech platformách: na PC, PlayStation i konzolích Xbox.

Chcete-li aktivovat podvod s motocyklem pomocí telefonu, vysuňte telefon ve hře, poté přejděte na kartu kontaktů, vysuňte numerickou klávesnici a zadejte následující telefonní číslo:

1-999-762-538

Nakonec cheat potvrďte. Tímto způsobem se ve hře objeví motocykl v blízkosti hráče a zobrazí se zpráva o úspěšné aktivaci cheatu. Toto telefonní číslo vyvolá motocykl PCJ-600.

Cheat pro motocykl GTA 5 na PC

Na PC lze tento cheat zadat pomocí konzole pro zadávání cheatů. Chcete-li tak učinit, musíte ji vyvolat pomocí klávesy tilda (~). Nachází se v levém horním rohu klávesnice, hned pod tlačítkem ESC.

Poté zadejte následující cheat:

ROCKET : ZADEJTE NÁSLEDUJÍCÍ CHEAT: ROCKET

Nakonec jej potvrďte klávesou ENTER. Poté se v blízkosti hráče objeví PCJ-600.

Cheat pro motocykl GTA 5 na systému PlayStation

U konzolí PlayStation lze kód pro motorku aktivovat postupným stisknutím pravých tlačítek na podložce. K tomu je třeba být ve hře a poté stisknout následující kombinaci tlačítek:

R1, pravé, levé, pravé, R2, levé, pravé, čtvercové, pravé, L2, L1, L1

Cheat se ve hře automaticky aktivuje a v blízkosti hráče se objeví vozidlo. Měl by fungovat na konzolích PS3, PS4 a PS5.

Cheat na motorku pro GTA 5 na Xboxu

Stejně jako na konzolích PlayStation lze i na konzolích Xbox kód aktivovat postupným stisknutím správné kombinace tlačítek. K tomu je třeba být ve hře a poté stisknout následující tlačítka v uvedeném pořadí:

RB, pravé, levé, pravé, RT, levé, pravé, X, pravé, LT, LB, LB

Cheat se automaticky aktivuje a v blízkosti hráče se objeví vozidlo. Tento cheat by měl fungovat na konzolích Xbox 360, Xbox One a Xbox Series X/S.

Důležité informace o cheatech pro motocykly ve hře GTA 5

Aktivace cheatu je možná pouze v režimu pro jednoho hráče. Aktivace jakéhokoli cheatu, včetně cheatu na motorku, zablokuje možnost sbírání úspěchů. Abyste mohli opět sbírat úspěchy, musíte hru restartovat a samotná deaktivace cheatu nepomůže. V hráčově telefonu je také možné při vytáčení čísla stisknout hvězdičku, aby se znovu vytočilo poslední zadané číslo. To funguje i pro čísla spojená s cheaty.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (16 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *