Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Phasmophobia thermometer – co znamenají mrazivé teploty?

Phasmophobia thermometer – co znamenají mrazivé teploty?

Teploměr je ve hře Phasmophobia užitečnou pomůckou, která vám pomůže rychle najít místnost s duchem. Můžete ho také použít ke kontrole, zda má duch jako důkaz mrazivé teploty. V tomto návodu se věnujeme principu teploměru ve hře a tomu, jak zkontrolovat, zda v oblasti vyšetřování nejsou mrazivé teploty.

Phasmophobia thermometer – jak funguje?

Teploměr ve hře Phasmophobia je zařízení, které se dodává jako příslušenství, takže pro jeho použití musíte jít do obchodu. Nákup jedné jednotky stojí 30 dolarů. Jedná se však o výdaj, který se vyplatí, protože mrazivá teplota je jedním z důkazů, které pomáhají při identifikaci ducha.

Chcete-li teploměr používat, stačí vzít zařízení do ruky a aktivovat pravé tlačítko myši. Displej by se měl rozsvítit zeleně a na obrazovce by se měla zobrazit teplota, která se aktualizuje každé 2 sekundy. Ve výchozím nastavení teploměr zobrazuje teplotu ve stupních Celsia, ale v nastavení ji můžete změnit na stupně Fahrenheita. Teplota se měří pomocí promítaného paprsku ve směru, kterým míří pohled hráče. Teploměr ve hře Phasmophobia ukazuje hodnotu, která se může lišit v rozmezí -2/+4 stupně od skutečné teploty.

teploměr phasmophobia

Čtení teploty v Phasmophobia

Aby byl údaj o teplotě správný, musí být zapnuty mapové zástrčky, aby se místnosti zahřály. Údaj 5 stupňů Celsia při bezmračném počasí nebo méně než 2 stupně Celsia při jiných typech počasí může znamenat přítomnost ducha v místnosti. Při používání teploměru ve hře Phasmophobia je dobré zkoumat každou místnost alespoň 3-5 sekund a přitom mířit přístrojem na zem, abyste si byli jisti správným údajem. Je také znám problém s odečítáním teploty pomocí teploměru, který byl upuštěn na zem jedním hráčem a zvednut jiným. V takovém případě je dobré zařízení před použitím vypnout a znovu zapnout.

Mrazivé teploty ve hře Phasmophobia

Jedním z důkazů, které se mohou během úkolu vyskytnout, jsou mrazivé teploty ve Phasmophobia. Nejjednodušší způsob, jak ji ověřit, je pomocí teploměru. Pokud přístroj ukazuje mínusovou teplotu, je to potvrzení, že duch má jako důkaz mrazivé teploty. Druhým způsobem ověření důkazu je viditelná pára od úst hráčů, kteří se nacházejí v místnosti ducha.

Všimněte si, že každý duch ve hře Phasmophobia snižuje teplotu v místnosti, ve které se nachází. U některých jevů se však teplota pohybuje kolem 5 stupňů Celsia při bezmračném počasí a 2 stupňů Celsia při jiných typech počasí. Údaj na teploměru se může lišit o 2 stupně Celsia. Proto je nejnižší údaj pro bezmrazého ducha jako důkaz 0 stupňů Celsia.

mrazivé teploty phasmophobia

Při mrazivých teplotách by měl teploměr ukazovat hodnotu kolem -10 stupňů Celsia. Údaj pod 0 stupňů Celsia však již lze považovat za potvrzení přítomnosti mrazivého teplotního fantomu. Sníženou teplotu může potvrdit také viditelné dýchání hráčů, kteří se nacházejí v místnosti s duchy.

Teplota se snižuje pouze tehdy, když je duch v místnosti, ale je možné, že se duch bude pohybovat po celé mapě. V takovém případě nemusí nižší teplota nutně znamenat, že místnost s duchem byla nalezena. Kromě toho se teplota v místnosti nevrátí na normální hodnotu ihned poté, co duch odejde. To znamená, že údaj o nízké teplotě se může objevit ve více místnostech najednou. Hráči by tedy měli být ostražití při určování místnosti duchů pouze na základě tohoto ukazatele.

Seznam duchů – mrazivé teploty

Níže je uveden seznam strašidel ve Phasmophobiii, pro které jsou mrazivé teploty jedním z důkazů.

  • Demon
  • Hantu
  • Jinn
  • Oni
  • Onryo
  • Revenant
  • Shade
  • The Mimic
  • The Twins
  • Yurei
5/5 - (15 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *