Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Phasmophobia Music Box – jak funguje?

Phasmophobia Music Box – jak funguje?

Hrací skříňka ve hře Phasmophobia je jedním z prokletých předmětů, které se mohou objevit ve strašidelném domě. Pomáhá při hledání pokoje ducha, ale při nesprávném použití může hráče vystavit potenciální smrti. Níže uvádíme, jak hudební skříňku používat a jaké má účinky.

Jak funguje hrací skříňka? Phasmophobia

Hudební skříňka byla do hry Phasmophobia přidána v prosincové aktualizaci. Je to jeden ze šesti prokletých předmětů, které se mohou objevit v oblasti vyšetřování. Hudební skříňku můžete nejčastěji najít na policích, skříních a stolech. Chcete-li hudební skříňku použít, vezměte ji do prázdné ruky a poté stiskněte pravé tlačítko myši. Aktivovanou hudební skříňku lze použít pouze jednou.

jak používat hudební skříňku phasmophobia

Aktivací hrací skříňky ve hře Phasmophobia začne duch zpívat a označí místnost, ve které se nachází. Pokud se přehrávající hudební skříňka nachází v blízkosti ducha (5 metrů nebo méně), přízrak se odhalí a začne kráčet směrem k prokletému předmětu. Při použití hrací skříňky ji můžete po aktivaci držet v rukou nebo ji položit na zem. Druhý způsob je rozhodně bezpečnější, protože vás chrání před prokletým lovem. Po skončení melodie se skříňka zavře a nelze ji znovu použít.

Hudební skříňka Phasmophobia – na co si dát pozor?

Použití hrací skříňky je velmi nebezpečné, protože může vyvolat prokletý lov. Duch ji může spustit v následujících případech:

  • Duch se dotkne hráče, který drží hrací skříňku,
  • Hráč chodí se zapnutou hrací skříňkou déle než 5 sekund,
  • Hráč má 0 % duševního zdraví,
  • Hudební skříňka bude hráči během přehrávání melodie vyražena z ruky.

Pokud ve hře nastane některý z výše uvedených scénářů, hrací skříňka přestane hrát a duch okamžitě zahájí lov na prokletého. Hudební skříňka ve hře Phasmophobia se také zastaví, pokud začne lov z jakéhokoli jiného důvodu.

music box phasmophobia kde najít

Poslech hudební skříňky způsobuje, že hráč ztrácí duševní zdraví. Člověk, který drží hrací skříňku ve fázi Phasmophobia a poslouchá celou melodii, ztratí přibližně 70 % svého duševního zdraví. Duševní zdraví se snižuje pouze v případě, že hráč slyší píseň hudební skříňky, a míra snížení duševního zdraví závisí na vzdálenosti hráče od prokletého předmětu. To se týká všech hráčů na mapě bez ohledu na to, zda hudební skříňku aktivovali, nebo ne.

5/5 - (10 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *