Domů Články Black Friday 2022 – kdy je Black Friday?

Black Friday 2022 – kdy je Black Friday?

Jednou za rok je v kalendáři takový den, který se označuje jako “černý pátek”. Je to takový výjimečný den a skvělá příležitost doplnit si počítačovou řadu o příslušenství, nový procesor nebo grafickou kartu. Tehdy si můžete pořídit některý z hardwaru za opravdu výhodnou cenu. Kdy je letos “černý pátek”? Co se vyplatí koupit na Black Friday? Zvu vás na dnešní příspěvek, ve kterém níže najdete další informace.

Kdy je Black Friday 2022?

Černý pátek letos připadá na 26. listopadu 2021, což je velmi brzy. Některé obchody se rozhodnou spustit akční ceny mnohem dříve a jejich kulminačním dnem je právě tento pátek. Pokud jste lovci výhodných nabídek, toto období by vám mělo udělat velkou radost. Výhodné nabídky se neobjevují pouze v kamenných obchodech, ale zahrnují i internetové obchody.

V tomto období některé obchody připravují speciální nabídky i pro členy svých klubů nebo stálé zákazníky a zasílají jim speciální slevové kódy pro zvýšení akcí.

proč nakupovat v černý pátek 2022

Černý pátek – co se vyplatí koupit?

U příležitosti Černého pátku je vhodné připravit si seznam výrobků, které hodláte koupit, a sledovat ceny v nejbližší době. Vyplatí se zaměřit se na takové položky, které vám kvůli přemrštěné ceně nedovolily jejich nákup. Během této doby stojí za to věnovat pozornost takovým položkám, jako jsou např:

  • Hry
  • Klávesnice a myši
  • Podložky pod konzole, PS5 a Xbox řady X/S
  • Procesory, grafické karty a další počítačové komponenty
  • Počítačové skříně
  • Doplňky a příslušenství
  • Tablety a počítače

Proč čekat na černý pátek?

Důvodem číslo jedna, proč čekat na Černý pátek, je množství akcí a výprodejů. Černý pátek připadá na konec listopadu – tedy méně než před Vánocemi, takže může být skvělou příležitostí koupit v tento den dárek pod vánoční stromeček. Dalším důvodem, proč v tento den věnovat zvýšenou pozornost výprodejům a speciálním akčním nabídkám, je možnost nakoupit za zvýhodněné ceny elektronické předměty do školy, jako jsou notebooky, tablety, telefony a tiskárny.

Stojí také za zmínku, že byste si měli zkontrolovat ceny vybraného zboží, které dnes plánujete koupit, protože někteří prodejci chvíli před výprodejem zvyšují ceny, aby je na Černý pátek prodávali za uměle snížené ceny.

kdy černý pátek 2022

Black Friday 2022 – shrnutí

Blíží se Black Friday 2022, a proto je dobré si ještě dnes vypsat položky, které chcete koupit, a zkontrolovat jejich ceny. Na Černý pátek 25. listopadu je dobré pečlivě zkontrolovat ceny a nakoupit ty položky, které jsou skutečně zlevněné. V tento den je většina věcí zlevněna a lze je koupit za zvýhodněnou cenu. Doufám, že se vám podaří koupit ten vysněný výrobek za opravdu nízkou cenu 😉.

5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!

Kdy se koná Black Friday v roce 2022?

Černý pátek v roce 2022 připadá na 25. listopadu.

Kdy bude v roce 2023 Černý pátek?

Černý pátek v roce 2023 připadá na 24. listopadu.

Kdy bude Black Friday v roce 2024?

Černý pátek v roce 2024 připadá na 29. listopadu.

RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *