Domů Články Co je Cyber Monday 2022 a na kdy připadá?

Co je Cyber Monday 2022 a na kdy připadá?

Kybernetické pondělí je – hned po Černém pátku – dnem velkých výprodejů a propagačních akcí. Kybernetické pondělí se na rozdíl od Černého pátku zaměřuje na výprodeje v internetových obchodech. Svátek se zrodil, když se trh s online prodejem stal skutečnou konkurencí pro prodej v kamenných obchodech. Na kdy přesně připadá Kybernetické pondělí a co to vlastně je?

Co je kybernetické pondělí?

Je to den, který se zaměřuje na online prodej – žádné fronty, žádné vycházení z domova, rychlý a pohodlný. Tento svátek vznikl v roce 2005 díky rozšíření optických kabelů.

Oproti Černému pátku se liší především způsobem prodeje (i když ne vždy). Kromě toho se na Black Friday prodávají hlavně televizory a spotřební elektronika a také telefony a chytré hodinky. Na kybernetické pondělí je hlavní doménou výprodejů v tento den oblečení, obuv a online knihkupectví. Stejně oblíbené jsou i výprodeje chytrých telefonů, notebooků, elektronických gadgetů a her.

co je kybernetické pondělí

Kdy je kybernetické pondělí?

Cyber Monday se koná následující týden, hned po Černém pátku. Černý pátek připadá na poslední pátek v listopadu, což znamená, že Cyber Monday může proběhnout až na konci listopadu nebo na začátku prosince. Protože se jedná o svátek, který připadá hned po Černém pátku, velké množství prodejců toto propagační období kombinuje, přičemž nižší ceny jsou k dispozici po celý víkend – od pátku do konce pondělí, a v některých případech slevy začínají o několik dní dříve a končí později.

V roce 2021 připadá Cyber Monday na 29. listopadu, tedy hned po Černém pátku, který připadá na 26. listopadu.

Vyplatí se nakupovat v Cyber Monday?

Kybernetické pondělí je ideální příležitostí k nákupu produktů, které jste si dosud nekoupili, protože byly příliš drahé. Je to také vhodná doba pro nákup dárků k Vánocům, kdy máte stoprocentní jistotu, že dárky dorazí včas a bez stresu. Výprodejové akce jsou také ideální dobou, kdy na takových dárcích můžete ušetřit a nakoupit více za méně peněz.

výprodej na kybernetický pondělí

Na tomto místě je také vhodné si předem vytvořit seznam výrobků, které plánujete koupit, a sledovat jejich cenu u několika prodejců, abyste výrobek koupili za co nejnižší cenu. Je také vhodné nakupovat u spolehlivých prodejců, kteří mají dobrou pověst, a vyhnout se nákupu u neznámých prodejců.

Shrnutí – Cyber Monday 2022

Kybernetické pondělí spolu s Černým pátkem vytvářejí řadu akcí, které stojí za pozornost. V tento den se můžete zaměřit na nákup zboží, které jste si chtěli pořídit už dlouho.

5/5 - (11 votes)
Sdílejte tento příspěvek!

Kdy připadá Cyber Monday na rok 2021?

Cyber Monday v roce 2021 připadá na 29. listopadu.

Kdy připadá Cyber Monday na rok 2022?

Cyber Monday v roce 2022 připadá na 28. listopadu.

Na kdy připadá Cyber Monday v roce 2023?

Cyber Monday v roce 2023 připadá na 27. listopadu.

RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *