Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Panenka Voodoo Phasmophobia – co dělá?

Panenka Voodoo Phasmophobia – co dělá?

Panenka Voodoo je jedním ze šesti prokletých předmětů, které se mohou objevit během plnění úkolu ve hře Phasmophobia. Její použití výrazně pomáhá při identifikaci ducha, aniž byste museli dlouho čekat nebo riskovat smrt.

Co dělá panenka voodoo? – Phasmophobia

Jedním z předmětů, které se mohou objevit v oblasti vyšetřování, je panenka Voodoo, která pochází z prosincové aktualizace Phasmophobia. Jedná se o hadrovou panenku s červeným srdcem, knoflíkovýma očima a přišitou pusou. Lze ji najít na pracovních deskách nebo na policích, stejně jako na popelnicích v garáži a na stolech v jídelně. Vyfotografování panenky Voodoo ve hře Phasmophobia bude ve vašem deníku označeno jako “panenka Voodoo” a přidá vám několik bonusových bodů.

panenka voodoo phasmophobia

Chcete-li panenku použít, jednoduše ji uchopte do ruky a stiskněte pravé tlačítko myši. Interakce s prokletým předmětem způsobí stisknutí jednoho z deseti kolíků. Každý stisknutý kolík způsobí interakci ducha s předmětem. Panenku Voodoo je nejlepší použít v pokoji ducha, protože ho donutí interagovat se čtečkou EMP, psát do knihy, zanechat otisky prstů na dveřích, oknech, vypínačích nebo se objevit v projektoru d.o.t.s. V případě, že se panenka objeví v pokoji ducha, je možné ji použít i v místnosti, kde se nachází. Interakce ducha, která bude spuštěna, stisknutím kolíku, je náhodná a nelze ji předvídat.

Na co si dát pozor při používání panenky Voodoo ve hře Phasmophobia?

Toto použití panenky Voodoo ve hře Phasmophobia usnadňuje identifikaci ducha, aniž by bylo nutné riskovat smrt dlouhým čekáním na interakci. Všimněte si však, že každý stisknutý špendlík snižuje duševní zdraví hráče o 5 %. Pokud je stisknut špendlík v srdci, klesne hráčovo duševní zdraví o 10 % a v jeho okolí začne lov na prokleté. Pokud hráč stiskne špendlík s mentálním zdravím nižším než 5 %, budou stisknuty všechny špendlíky a v jeho oblasti začne lov na prokletého ducha.

5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *