Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Phasmophobia: strašidelné zrcadlo – jak používat?

Phasmophobia: strašidelné zrcadlo – jak používat?

Strašidelné zrcadlo ve hře Phasmophobia je jedním z prokletých předmětů, které lze ve hře najít během plnění úkolu. Po aktivaci umožňuje rychle najít ducha, ale vystavuje hráče potenciální smrti. Níže uvádíme, jak strašidelné zrcadlo funguje a jak jej lze použít.

Jak funguje strašidelné zrcadlo? Phasmophobia

Strašidelné zrcadlo se ve hře objevilo v prosincové aktualizaci Phasmophobia. Je to jeden ze šesti prokletých předmětů, které lze během hraní najít na mapě. Při jeho hledání musíte být velmi soustředění, protože to není jediné zrcadlo, které se ve hře objevuje. Charakteristickými znaky strašidelného zrcadla jsou oválný tvar a lesklý rám.

Strašidelné zrcadlo ve hře Phasmophobia musí být použito v oblasti vyšetřování – jinak nebude fungovat. Chcete-li zrcadlo aktivovat, vezměte jej do prázdné ruky a poté stiskněte pravé tlačítko myši. Po aktivaci strašidelné zrcadlo zobrazí část místnosti, kde se duch nachází, jako rozsáhlé panorama. Pohled ze zrcadla je živým přenosem z místnosti, takže budou vidět všechny předměty, které tam hráči zanechali, stejně jako rozsvícená nebo zhasnutá světla. Zrcadlo také ukáže hráče, kteří jsou v místnosti s duchem, kromě hráče, který drží zrcadlo.

jak funguje zrcadlo phasmophobia

Negativní účinky – strašidelné zrcadlo Phasmophobia

Aktivace strašidelného zrcadla ve hře Phasmophobia a jeho používání velmi rychle vyčerpává hráčovu duševní kondici – přibližně 10 %/s. Pokud psychické zdraví hráče, který drží zrcadlo, klesne na nulu, zrcadlo praskne a přízrak zahájí prokletý lov. Hráč, který drží zrcadlo, uvidí na předmětu viditelnou prasklinu a ostatní hráči uslyší zřetelný zvuk tříštícího se skla. Všimněte si, že někteří duchové mohou změnit místnost, ve které se nacházejí. Pokud se tak stane, použijte strašidelné zrcadlo znovu, pokud se předtím nerozbilo.

zrcadlo phasmophobia
5/5 - (10 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *