Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Jak mohu deaktivovat funkci auto v aplikaci Phasmophobia?

Jak mohu deaktivovat funkci auto v aplikaci Phasmophobia?

Phasmophobia je hororová hra, která obsahuje mnoho prvků navržených tak, aby hráči stačily a vytvořily prekérní situaci při setkání s duchem. Jedním z prvků, který může lovci duchů stačit, je vyjící alarm auta na jedné z map. V tomto návodu vám v několika krocích nastíníme, jak jej rychle vypnout.

Phasmophobia – jak vypnout alarm v autě?

Při hledání ducha při Phasmophobia je velmi důležité zachovat klid, protože přízrak často dává zvuky najevo, ve které místnosti se nachází. Může to být zapnuté rádio, tekoucí voda z kohoutku nebo hra na klavír. Někteří duchové začnou být znepokojeni, pokud je narušeno jejich teritorium, a snaží se hráče vyplašit pomocí zhasnutých světel nebo spuštěním alarmu v autě. To je natolik obtěžující, že je nutné zvuk nejprve vypnout, aby bylo možné pokračovat ve vyšetřování.

autoalarm phasmophobia

Nejprve je třeba najít klíč od auta, který by se měl nacházet v oblasti vyšetřování. Je o něco větší než standardní klíč od domu a dodává se pouze v černé barvě. Často jej lze nalézt na stolech, deskách a konzolách. Jeho umístění je náhodné, ale já ho obvykle nacházím hned na prvním stole po vstupu do domu na mapě Tanlgewood Street House. Až klíč najdete, jednoduše na něj ukažte kurzorem a stiskněte klávesu E na klávesnici.

jak vypnout autoalarm phasmophobia

Chcete-li se ujistit, že klíč je v našem inventáři, otevřete deník klávesou J a přejděte na kartu Přehled. V sekci Klíče bychom měli najít dva klíče: jeden od domu a druhý od auta. Klíče budou během sezení viditelné pro všechny hráče bez ohledu na to, kdo si předmět vyzvedl.

phasmophobia jak vypnout auto

Posledním krokem k vypnutí alarmu ve hře Phasmophobia je přiblížení se k autu a kliknutí levým tlačítkem myši. Alarm by se měl okamžitě vypnout. Není nutné držet klíč v ruce, ale je důležité, aby hráčova ruka byla prázdná. Existuje možnost, že duch zapne auto, pokud se k němu přiblížíte. V takovém případě stačí znovu přistoupit k autu a kliknout na něj levým tlačítkem myši.

Vypnutí alarmu v režimu Phasmophobia

Chcete-li vypnout autoalarm ve hře Phasmophobia, postupujte podle následujících kroků:

  1. Hledání klíčů od auta doma
  2. Vezměte klíče od auta do inventáře
  3. Zkontrolujte, zda je klíč od auta v inventáři.
  4. Přistupte k autu s aktivovaným alarmem
  5. Ujistěte se, že máte volnou ruku
  6. Klikněte na auto levým tlačítkem myši
5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *