Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Pentagram Phasmophobia – jak funguje vyvolávací kruh?

Pentagram Phasmophobia – jak funguje vyvolávací kruh?

Vyvolávací kruh je speciální pentagram ve hře Phasmophobia, který usnadňuje vyvolání ducha. Hráči, kteří ho používají, mohou získat odměnu za zneškodnění přízraku, ale také mohou rychle zemřít. Podívejte se, jak vyvolávací kruh funguje a co pentagram ve hře dělá.

Jak funguje pentagram ve hře Phasmophobia?

Přivolávací kruh je jedním ze šesti prokletých předmětů, které se mohou během úkolu objevit na mapě. Skládá se z červeného kruhu pomalovaného krví a pentagramu uprostřed. Na okraji kruhu jsou runovou abecedou napsána slova “obětuj svůj rozum”. Vně je umístěno 5 černých nebo červených svíček.

Obvykle se kruh s pentagramem objevuje v oblastech, které jsou poměrně velké, aby se do nich vešel celý. Měli byste ho hledat ve sklepích, garážích a velkých místnostech, ale je také možné, že se objeví v malé koupelně na koberci. Proto je třeba zkontrolovat každou místnost ve vaší domácnosti.

pentagram phasmophobia

Jak používat vyvolávací kruh?

Chcete-li ve hře Phasmophobia aktivovat vyvolávací kruh, musíte zapalovačem zapálit všech pět svíček. Všimněte si, že každá svíčka ubírá okolním hráčům 16 % duševního zdraví, takže jakmile zapálíte všechny svíčky, klesne hráčům cit o 80 %. Svíčky na pentagramu mohou po chvíli zhasnout nebo je může sfouknout duch, stejně jako normální svíčky z inventáře.

Po zapálení všech pěti svíček se duch vyvolá ve své fyzické podobě, s výjimkou Stínu, který se objeví jako stín. Vyvolaný duch bude poté, co se objeví ve středu pentagramu, znehybněn až na 6 sekund. To je ideální okamžik pro vyfotografování ducha. Vyvolání se také započítá jako paranormální událost do bonusových úkolů.

jak funguje pentagramová phasmophobia

Hra s pentagramem ve hře Phasmophobia je obzvlášť nebezpečná, protože po několika vteřinách duch opustí kruh a okamžitě zahájí prokletý lov. V tuto chvíli na ducha nezabírá žádný krucifix ani kadidlo, takže jedinou možností, jak přežít, je utéct a dobře se schovat. Jednou aktivovaný vyvolávací kruh již nelze znovu použít. Vyvolávací kruh je možné aktivovat i během lovu. Duch se k němu pak teleportuje a samotný lov se prodlouží o 20 sekund, aniž by byl přerušen.

5/5 - (10 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *