Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Podvod na munici pro GTA 5

Podvod na munici pro GTA 5

Grand Theft Auto V je kultovní hra, která je i přes své staré datum vydání stále vyvíjena a vydávána pro další zařízení. Ve hře se poměrně hodně střílí – a nejhorší je okamžik, kdy vám dojde munice. I na takový okamžik se výrobci připravili – zveřejnili speciální kód, s jehož pomocí vám munice nikdy nedojde. O jaký kód se jedná? Zvu vás, abyste si ho přečetli níže.

Cheat na munici pro GTA 5 na PC

Kód pro munici do hry GTA 5 je kombinován s dalším kódem – pro všechny zbraně. To znamená, že po zadání níže uvedeného kódu se aktivují dvě výhody: všechny dostupné zbraně a plná munice pro tyto zbraně.

Aktivaci tohoto kódu pro munici lze provést dvěma kanály: přes konzoli nebo telefon. Níže uvádím tyto dvě možnosti.

Aktivace přes konzoli s kódem

Chcete-li vyvolat konzolu pro zadání cheatovacího kódu pro munici, stiskněte klávesu tilda (~) – jedná se o tlačítko v levém horním rohu pod tlačítkem ESC. Po jeho stisknutí by se měla vysunout konzola pro zadávání kódů. Poté byste měli také zadat:

TOOLUP

Po zadání kódu jej potvrďte stisknutím klávesy Enter. Po úspěšné aktivaci se v hráčově inventáři objeví všechny zbraně i s plnou municí.

Kódy lze aktivovat pouze v režimu pro jednoho hráče – v režimu offline kódy nefungují.

Aktivace cheatovacího kódu pro munici prostřednictvím telefonu

K aktivaci můžete ve hře použít také telefon. To provedete tak, že během hry vysunete telefon šipkou nahoru (↑). Poté přejděte na kontakty a klikněte na mezerník. Tím by se měla aktivovat také numerická klávesnice, na které můžete zadat vlastní číslo:

1-999-8665-87

Po zadání tohoto čísla jej potvrďte tlačítkem ENTER. Kód by se měl aktivovat a všechny zbraně by měly být nabité plným zásobníkem.

cheat for infinite ammo for gta 5

Cheat na munici pro GTA 5 na konzolích Xbox 360, Xbox One a Xbox Series

Na konzolích Xbox všech generací (360, One a Series) můžete také použít kód pro munici. Ten funguje stejně jako kód pro PC, tedy odemkne všechny zbraně a munici do nich.

Chcete-li cheat aktivovat, postupujte ve hře podle níže uvedené sekvence:

Y, RT, Levá, LB, A, Pravá, Y, Dolů, X, LB, LB

Po správném dokončení sekvence se aktivuje plná munice pro všechny zbraně.

Cheat na munici pro GTA 5 na PS3, PS4 a PS5

Kód munice je k dispozici také pro konzole PS3, PS4 a PS5 od společnosti Sony. K aktivaci kódu je třeba provést příslušnou sekvenci, stejně jako je tomu u konzolí od Microsoftu. Chcete-li aktivovat kód munice, proveďte ve hře následující kombinaci:

Trojúhelník, R2, levá, L1, křížek, pravá, trojúhelník, dolů, čtverec, L1, L1, L1

Stejně jako na konzolích Xbox – při správné sekvenci se aktivuje plná munice a všechny zbraně.

Shrnutí – cheat na munici pro GTA 5

Kód munice pro GTA 5 je spojen s aktivací všech zbraní pro hru. Po odemknutí všech zbraní naplníte jejich zásobníky až po okraj. Použití kódu není složité a můžete jej aktivovat na všech zařízeních: V případě, že se vám podařilo aktivovat hru 5TA 5, můžete ji spustit na PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One a Xbox Series.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (15 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *