Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Pět nejoblíbenějších podvodů pro GTA 5

Pět nejoblíbenějších podvodů pro GTA 5

Hra Grand Theft Auto je mezi hráči velmi oblíbená, i když vznikla už poměrně dávno, v roce 2013. Ve hře jsou k dispozici kódy, které hráčům usnadňují hraní a umožňují jim přejít do další fáze hry nebo se jen bavit. Níže uvádím seznam pěti nejoblíbenějších cheatů pro GTA 5!

Cheat pro nesmrtelnost

Nejzajímavějším cheatem pro GTA 5 je rozhodně kód pro nesmrtelnost, známý také jako kód pro nezranitelnost. Jedná se rozhodně o jeden z nejlepších kódů, který po aktivaci znemožní jakémukoli soupeři zabít hráče jakýmkoli způsobem po dobu 5 minut. A nejen to – ani tank není schopen hráče vymazat z mapy, ale hráč si během této doby může dělat, co se mu zlíbí.

Kód lze aktivovat na všech platformách pomocí telefonu, který je ve hře k dispozici, a také alternativním způsobem: zadáním nebo provedením správné sekvence. Níže uvádím kód pro nesmrtelnost pro GTA 5:

Cheat na PC: GTA 5: Cheat na PCSekvence na PlayStationSekvence na XboxuČíslo telefonu
PAINKILLERPravá, kříž, pravá, levá, pravá, R1, pravá, levá, kříž, trojúhelníkPravá, A, pravá, levá, pravá, RB, pravá, levá, A, Y1-999-724-6545537
Cheat Immortality pro PC, PS, Xbox a telefonní číslo

Podívejte se na další informace o tom, jak zadat cheat nesmrtelnosti pro GTA 5.

Cheat pro zdraví a brnění

Druhý, poměrně užitečný kód pro pátý díl Grand Theft Auto. Jedná se o kód, který současně obnovuje zdraví a brnění ve hře pomocí jediného kódu. Po jeho zadání se zdraví a brnění doplní v plném rozsahu, aniž bychom použili jediný dolar z našeho herního účtu

Je k dispozici také na konzolích PC, PS a Xbox a lze jej vyvolat pomocí telefonu, který je ve hře k dispozici. Níže uvádím kód pro život pro GTA 5:

Na PC: Cheat pro GTA 5: Cheat na PCSekvence na PlayStationSekvence na XboxuTelefonní číslo
TURTLEKruh, L1, trojúhelník, R2, křížek, čtverec, kruh, pravá strana, čtverec, L1, L1, L1, L1B, LB, Y, RT, A, X, B, Pravá, X, LB, LB, LB1-999-887-853
Cheat for life na PC, PS, Xbox a telefonní číslo

Podívejte se na další informace o tom, jak zadat cheat na život pro GTA 5.

nejdůležitější kódy pro grand theft auto v

Cheat pro zbraně a munici

Počet zbraní v GTA 5 je poměrně velký – od pistolí, brokovnic, granátů až po plamenomety a mnoho dalšího. Vývojáři hry pro tuto příležitost připravili kód, který vám umožní odemknout všechny typy zbraní spolu s municí do nich najednou. Všechny zbraně budou hráči k dispozici spolu s plnými zásobníky, takže tento kód je velmi užitečný při hraní hry nebo volném hraní v Los Santos.

I tento kód je dostupný na všech platformách a pomocí telefonu, který je ve hře k dispozici. Takto vypadá kód pro zbraně do hry GTA 5:

Cheat na PCSekvence na PlayStationSekvence na XboxuČíslo telefonu
TOOLUPTrojúhelník, R2, Levá, L1, Kříž, Pravá, Trojúhelník, Dolů, Čtverec, L1, L1, L1, L1Y, RT, Levá, LB, A, Pravá, Y, Dole, X, LB, LB1-999-8665-87
Cheat pro zbraně a munici na PC, PS, Xbox a telefonní číslo

Podívejte se na další informace o tom, jak zadat cheat na munici pro GTA 5 a cheat na všechny zbraně pro GTA 5.

Cheat na policii

Kdo neměl v GTA 5 problémy s policií nebo armádou? Někdy mohou být otravné a hráči, který s nimi nechce mít nic společného, zaberou spoustu času. Řešení? Kód pro policii! S každým zadáním kódu se úroveň Wanted sníží o jeden stupeň. Policie na čtyřech hvězdičkách? Žádný problém! Zadejte kód čtyřikrát a máte hotovo – policie bude dělat, že vás nezná.

Pro aktivaci kódu pro policii je ještě dobré se od policie nebo armády vzdálit. Pokud máte vysokou úroveň pronásledování a zadáte kód s policií na dohled, může se během zadávání kódu rychle změnit z jedné hvězdičky pronásledování na dvě, což ztěžuje její úplné “ztracení”.

Níže uvádím kód pro snížení pronásledování policií v GTA 5 (snížení úrovně Wanted):

V případě, že se jedná o podvod na PC, je třeba snížit počet stíhaných osob na 5Sekvence na PlayStationSekvence na XboxuTelefonní číslo
LAWYERUPR1, R1, kruh, R2, pravá, levá, pravá, levá, pravá, leváRB, RB, B, RT, pravá, levá, pravá, levá1-999-5299-3787
Cheat pro policii na PC, PS, Xbox a telefonní číslo

Podívejte se na další informace o tom, jak zadat cheat na policii pro GTA 5.

Cheat pro rychlý běh

Kdo by nechtěl rychle běhat po městě Los Santos? Přesně tak. I na to existuje kód, díky kterému bude náš hrdina běhat po městě velmi rychle, aniž by se unavil! Ano, celé Los Santos lze proběhnout bez jediného odpočinku.

Aby náš hrdina běžel velmi rychle, aniž by se unavil, zadejte níže uvedený kód pro rychlý běh:

Na PC použijte cheat na rychlý běh:: Cheat na PCSekvence na PlayStationSekvence na XboxuTelefonní číslo
CATCHMETrojúhelník, Levá, Pravá, Pravá, L2, L1, ČtverecY, Levá, Pravá, Pravá, LT, LB, X1-999-228-2463
Cheat pro rychlý běh na PC, PS, Xbox a telefonní číslo

Podívejte se na další informace o tom, jak zadat cheat pro rychlý běh ve hře GTA 5.

Podívejte se na všechny cheaty pro GTA 5!

Toto nejsou všechny cheaty, které můžete při hraní GTA 5 použít. Celkem existuje více než 30 cheatů, které můžete zadat na různých platformách: GTA GTA je možné hrát na různých platformách: PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One a Xbox Series X/S. Chcete-li si je prohlédnout všechny, klikněte na všechny cheaty pro GTA 5.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (16 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *