Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na Xboxu

Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na Xboxu

Hra Grand Theft Auto V se od své premiéry neustále vyvíjí. Ve hře jsou také implementovány cheaty, kterých je celkem více než 30. Jedním z nich je cheat na vrtulník pro GTA 5, jehož aktivaci uvádím níže.

Cheat na vrtulník pro GTA 5 na konzolích Xbox 360, Xbox One a Xbox Series

Ve hře GTA 5 pro konzole Xbox existují dva způsoby zadávání a aktivace cheatů ve hře. Jedním z nich je jejich stisknutí tlačítek na podložce ve správném pořadí. Druhým je neutrální metoda, která spočívá ve vytočení správného telefonního čísla ve hře. Funguje nejen na konzolích Xbox, ale také na PlayStation a PC.

Pořadí tlačítek vrtulníku Xbox

První metodou je stisknutí příslušných tlačítek na podložce Xbox. Není obtížná a vyžaduje pouze to, aby ji hráč provedl, bude ve hře bez pozastavení. Stisknutím následujících tlačítek v tomto pořadí aktivujete cheat na vrtulník pro GTA 5:

B, B, LB, B, B, LB, LT, RB, Y, B, Y

Poté se cheat automaticky aktivuje a v blízkosti hráče se objeví vrtulník Buzzard. Opětovné zadání cheatu vyvolá další, stejný vrtulník.

Telefonní číslo na vrtulník pro GTA 5 na Xboxu

Druhý způsob je alternativou k prvnímu. Spočívá v zadání telefonního čísla do hráčova telefonu. K tomu je třeba vysunout klávesnici, přejít na kartu Kontakty a vytáhnout číselný blok telefonu. Toto číslo pak musíte zadat, abyste mohli zavolat vrtulníku ve hře:

1-999-289-9633

Nakonec je třeba číslo vytočit/potvrdit. Poté se aktivuje cheat a v blízkosti hráče se objeví vrtulník. Za zmínku také stojí, že stisknutím hvězdičky se vytočí poslední zadané číslo, a to i ty pro aktivaci cheatu.

Shrnutí – Cheat Helicopter pro GTA 5 na konzolích Xbox 360, Xbox One a Xbox Series

Cheaty pro Grand Theft Auto V lze aktivovat pouze v režimu pro jednoho hráče a nebudou fungovat v GTA Online.

Stojí za zmínku, že aktivace cheatu vrtulníku v GTA 5 zablokuje možnost sbírání úspěchů až do konce herní relace. Deaktivace cheatu neumožní opětovné sbírání úspěchů. Abyste je mohli znovu sbírat, musíte hru restartovat. Ve hře samotné je několik dalších typů vrtulníků, ale není možné je vyvolat pomocí herních cheatů.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (16 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *