Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Cross Cheat v GTA 5

Cross Cheat v GTA 5

Ve hře Grand Theft Auto V je mnoho různých modelů vozidel, včetně několika motorek. Vývojáři připravili několik cheatů, díky kterým si můžete přivolat několik vozidel. Jedním z nich je právě motorka a’la Cross, kterou lze přivolat pomocí níže uvedených kódů.

Cheat pro Cross v GTA 5 pomocí telefonu

Vozidlo si můžeme přivolat různými způsoby. Jednou z nich je přivolání Crosse pomocí telefonu, který je ve hře k dispozici. Tato metoda bude fungovat na všech zařízeních: PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One a Xbox Series.

Chcete-li přivolat Cross pomocí telefonu, vysuňte telefon, přejděte na kartu “kontakty”, vytáhněte numerickou klávesnici a zadejte následující telefonní číslo:

1-999-226-348

Nakonec zadané číslo potvrďte. Pokud jsme telefonní číslo zadali správně, zobrazí se příslušná zpráva a kolo.

Cheat pro Cross to GTA 5 na PC

Alternativně můžeme na PC použít také cheat na písmenka prostřednictvím konzole. Chcete-li zadat cheat, musíte vyvolat konzolu pro zadávání kódů pomocí klávesy tilda (~). Ta se nachází v pravém horním rohu klávesnice. Poté zadejte následující kód:

BANDIT

Nakonec jej potvrďte stisknutím klávesy ENTER. Po jeho správném zadání se objeví zpráva a před hráčem se objeví kolo.

cross cheaty pro gta 5

Cheat pro hru Cross ve hře GTA 5 na konzoli Xbox

V případě konzolí vypadá záležitost trochu jinak. Konzole ve výchozím nastavení nemají klávesnici, takže aktivace cheatu se provádí stisknutím příslušných tlačítek na podložce ve správném pořadí

Chcete-li aktivovat cheat pro Cross na konzolích Xbox, stiskněte tato tlačítka:

Vlevo, vlevo, vpravo, vpravo, vlevo, vpravo, X, B, Y, RB, RT

Po správném stisknutí tlačítek se zobrazí zpráva a kód se aktivuje.

Cheat na Cross pro GTA 5 pro PlayStation

Na konzolích PlayStation zadáváte cheaty také stejným způsobem jako v případě Xboxů. Chcete-li aktivovat cheat na Cross, stiskněte postupně tato tlačítka:

Vlevo, vlevo, vpravo, vpravo, vlevo, vpravo, čtverec, kruh, trojúhelník, R1, R2

Po správném stisknutí tlačítek se zobrazí zpráva a cheat se aktivuje

cheaty pro gta 5 na cross

Aktivace cheatů ve hře GTA 5 – důležité informace

Při aktivaci cheatů ve hře GTA 5 mějte na paměti, že možnost získávat úspěchy bude pozastavena až do konce herní relace. Možnost získávat úspěchy bude znovu aktivována při příštím spuštění hry. Tyto cheaty jsou implementovány tvůrci hry a jsou 100% bezpečné, nicméně je vhodné je použít v případě volného hraní po dohrání hry nebo v obtížných momentech hry.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *