Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na PlayStationu

Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na PlayStationu

Podvody ve hře GTA 5 jsou užitečnou věcí, která usnadňuje hraní. Proto jich je ve hře více než 30 a dnes vám představím cheat na vrtulník pro GTA 5 na konzolích PlayStation (PS3, PS4 a PS5). Níže se podívejte, jak tento cheat na konzoli PS aktivovat!

Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na PS3, PS4 a PS5

Ve hře existují dva způsoby, jak zadat aktivaci cheatu na vrtulník na konzolích PlayStation. Jedním z nich je metoda pomocí stisknutí tlačítek na podložce PlayStation ve správném pořadí. Druhou je metoda pomocí telefonu a telefonního čísla pro aktivaci cheatu vrtulníku.

Pořadí tlačítek vrtulníku pro systém PlayStation

První metoda spočívá ve stisknutí tlačítek na podložce ve správném pořadí. Proto za tímto účelem zapněte hru a po jejím úplném načtení stiskněte následující sekvenci:

Kroužek, kroužek, L1, kroužek, kroužek, kroužek, L1, L2, R1, trojúhelník, kroužek, trojúhelník

Hráč hry zadá tato tlačítka ve správném pořadí, cheat se automaticky aktivuje a v jeho blízkosti se objeví vrtulník Buzzard.

Telefonní číslo na vrtulník pro hru GTA 5 na systému PlayStation

Alternativní metodou přivolání vrtulníku ve hře GTA 5 je zadání telefonního čísla na telefonu dostupném ve hře. Chcete-li toto číslo zadat, přejděte na kartu kontaktů a poté vysuňte číselný blok a zadejte toto telefonní číslo:

1-999-289-9633

Nakonec jej musíte potvrdit. Po této akci se v blízkosti hráče objeví vrtulník Buzzard a objeví se zpráva o aktivaci cheatu.

Za zmínku stojí, že výběrem hvězdičky na klávesnici se vybere poslední použité číslo, včetně těch, která byla použita k aktivaci cheatu.

Shrnutí – Helikoptéra Cheat pro GTA 5 na PS3, PS4 a PS5

Stojí za zmínku, že aktivace cheatu vrtulníku v GTA 5 zablokuje možnost sbírat trofeje až do konce herní relace. Deaktivace cheatu vám nedá možnost znovu sbírat trofeje. Abyste je mohli znovu sbírat, musíte hru restartovat. V samotné hře je několik dalších typů vrtulníků, ale není možné je vyvolat pomocí herních cheatů.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (10 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *