Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Rychle běžící cheat pro GTA 5

Rychle běžící cheat pro GTA 5

Hra Grand Theft Auto V obsahuje více než 30 kódů, z nichž jeden je kód pro rychlý běh. Tento kód vám umožní běžet s vaší postavou velmi rychle, aniž byste se unavili. Jak zadat kód pro rychlý běh na PC, konzolích Xbox a PlayStation?

Cheat pro rychlý běh do GTA 5 na PC

V případě PC vypadá záležitost velmi jednoduše. Stačí vysunout speciální konzoli a zadat do ní níže napsaný cheat. Po tomto postupu se kód aktivuje a postava začne ve hře rychle běhat.

Chcete-li aktivovat cheat pro rychlý běh, stiskněte klávesu tilde (~), čímž aktivujete konzolu pro zadávání kódů. Toto tlačítko se nachází v levém horním rohu klávesnice. Poté zadejte tento následující kód:

CATCHME

Po zadání jej potvrďte klávesou ENTER. Po správné aktivaci kódu se na obrazovce zobrazí zpráva o správném použití kódu a postava začne běžet rychleji.

Podvod na rychlý běh pro hru GTA 5 na systému PS (PS3, PS4, PS5)

V případě konzolí vypadá záležitost trochu jinak kvůli absenci klávesnice. V těchto verzích lze cheat aktivovat kombinací tlačítek na podložce během hry. Chcete-li aktivovat kód pro rychlý běh na PS, stiskněte tato tlačítka v následujícím pořadí:

L2, L1, čtverec

Po správném zadání cheatu podle výše uvedené sekvence tlačítek se na obrazovce objeví zpráva o jeho aktivaci a postava začne rychle běhat, aniž by se unavila.

gta 5 cheaty pro rychlý běh

Cheat na rychlý běh pro GTA 5 na Xbox (X360, XOne, XSeries)

Stejně je tomu i v případě konzolí Xbox od společnosti Microsoft. Ty zase mají jiný pad, než je tomu u PS, tudíž se liší i kombinace tlačítek. Chcete-li aktivovat cheat pro rychlé spuštění na konzoli Xbox, stiskněte níže uvedená tlačítka v uvedeném pořadí:

Y, levé, pravé, LT, LB, X

Po všech a po správném stisknutí tlačítek se na obrazovce zobrazí zpráva a postava začne běžet velmi rychle, aniž by se unavila.

Cheat pro rychlý běh v GTA 5 na telefonním čísle

Posledním způsobem rychlého běhu ve hře GTA 5 je použití telefonu a vytočení příslušného telefonního čísla, na kterém je ukrytý kód. Tento způsob bude fungovat na všech platformách bez ohledu na to, zda hra běží na konzolích nebo na PC.

Abyste mohli zadat cheaty, musíte vysunout telefon a přejít na kartu kontaktů. Poté vysuňte numerickou klávesnici a zadejte následující telefonní číslo:

1-999-228-2463

Poté je třeba číslo potvrdit vytočením. Na konci se zobrazí zpráva a znak začne rychle běžet.

Za zmínku také stojí, že vytočením hvězdičky se spustí poslední volané telefonní číslo. Pokud zadáte kód pro rychlý běh znovu, tento efekt se deaktivuje.

kódy pro gta 5 rychlý běh

Shrnutí – cheat pro rychlý běh do GTA 5

Pořízením cheatu pro GTA 5 můžete snadno projít příběhovou kampaň, která za normálních podmínek (tedy bez cheatů) není nejjednodušší. Kódy lze použít i pro různé hry ve hře. Je třeba mít na paměti, že aktivace jakéhokoli kódu pro GTA 5 zablokuje možnost získávání úspěchů až do konce sezení. Teprve po restartování hry se tato blokace zruší, dokud opět nezadáte jakýkoli cheat pro GTA 5.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (15 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *