Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Životní cheaty pro GTA 5

Životní cheaty pro GTA 5

Ve hře Grand Theft Auto V je základní jednotkou život. Když ztratíme celý ukazatel života, herní postava zemře a hráč je nucen začít hru od posledního kontrolního bodu. Vývojáři se na takovou okolnost připravili a připravili speciální cheat pro život v GTA 5, který doplní lištu zdraví a obnoví plnou zbroj. Jak tento kód do hry zadat?

Podvody na život ve hře GTA 5 na PC

Na platformě PC můžete kódy zadávat pomocí speciální konzole, která se aktivuje klávesou tilde (~). Tato klávesa se nachází v levém horním rohu klávesnice pod tlačítkem ESC. Po jejím stisknutí se otevře konzola a je třeba zadat následující kód:

V TOMTO PŘÍPADĚ JE TŘEBA ZADAT NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍKAZ: TURTLE

Po jeho zadání jej aktivujte stisknutím klávesy ENTER. Po úspěšné aktivaci kódu pro život v GTA 5 se postavě obnoví lišta života a brnění na 100 %. Mimochodem, zobrazí se také zpráva o aktivaci cheatu na obnovu zdraví.

Podvody pro život v GTA 5 na PS3, PS4 a PS5

V případě konzolí PlayStation se zadání takového cheatu stejně jako v případě počítačů stává obtížným úkolem, protože konzole standardně nemá klávesnici. Proto je třeba provést správnou kombinaci tlačítek na podložce, abyste aktivovali vybraný kód pro život.

Za tímto účelem spusťte hru a během hraní stiskněte tuto kombinaci kláves:

Křížek, čtverec, kruh, pravá strana, čtverec, L1, L1, L1, L1, L1, L1, L1

Po stisknutí těchto tlačítek se ve hře zobrazí zpráva a plný ukazatel zdraví a zbroje ve hře.

gta 5 kódy pro život

Životní cheaty pro GTA 5 na konzolích Xbox 360, Xbox One a Xbox Series

Stejně je tomu i v případě konzolí Xbox od společnosti Microsoft. I v tomto případě je třeba stisknout příslušnou kombinaci tlačítek na podložce, ale kvůli jiným tlačítkům než na podložce PS se sekvence mírně liší.

I zde je třeba vstoupit do hry a postupně stisknout následující tlačítka:

B, LB, Y, RT, A, X, B, pravé tlačítko, X, LB, LB, LB

Po správném stisknutí následujících tlačítek se automaticky spustí kód života, obnoví se pancíř a ukazatele zdraví a na obrazovce se zobrazí zpráva o aktivaci kódu.

Podvody na život ve hře GTA 5 pomocí telefonu

Ve hře je k dispozici také telefon, ve kterém může hráč provádět převody na bankovní účet, telefonovat nebo prohlížet internet. Právě prostřednictvím funkce volání lze také zadávat kódy a aktivovat je zadáním správného telefonního čísla.

Tento způsob bude fungovat na všech platformách – na PC, Xboxu i konzolích PlayStation. Chcete-li to provést, vytáhněte telefon šipkou nahoru, přejděte na kartu kontaktů a vysuňte numerickou klávesnici. Poté zadejte následující telefonní číslo:

1-999-887-853

Po zadání čísla jej potvrďte. Poté se kód aktivuje, obnoví se vám lišty života a zbroje a zobrazí se zpráva o aktivaci kódu zdraví.

Stojí za to si zapamatovat, že kliknutím na tlačítko s hvězdičkou bude vybráno naposledy použité číslo.

život podvádí pro grand theft auto v

Shrnutí – Cheat for life pro GTA 5

Cheaty pro život jsou užitečným kódem, který současně obnovuje lištu zdraví a lištu zbroje. Bude fungovat na všech platformách, od PC až po konzole Xbox a PlayStation. Použití kódu není nijak složité. Jeho aktivace zablokuje možnost získávat úspěchy až do konce herní relace a restartováním hry se toto zablokování resetuje a úspěchy lze opět sbírat.

Podívejte se na další cheaty pro GTA 5!

5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *