Domů GTA 5 Cheaty GTA 5 Podvody pro nepřemožitelnost ve hře GTA 5

Podvody pro nepřemožitelnost ve hře GTA 5

Grand Thief Auto V je populární hra, kterou je místy velmi obtížné projít. V takovém případě se jako zajímavé řešení mohou ukázat kódy pro GTA 5 a mezi nimi i kód pro nesmrtelnost. Jak správně používat kódy pro nesmrtelnost ve hře GTA 5?

Kódy pro nepřemožitelnost v GTA 5 na PC

Kódy můžete na PC používat pomocí speciální konzole pro zadávání kódů. Stiskněte klávesu tilda (~), která se nachází v levém horním rohu klávesnice. Poté se zobrazí místo, kde můžete zadávat kódy.

Chcete-li aktivovat kód pro nepřemožitelnost (tzv. Boží režim), zadejte tento kód:

PAINKILLER

Po správném zadání kódu a jeho potvrzení klávesou ENTER se zobrazí zpráva o správné aktivaci kódu.

Na tomto místě je třeba poznamenat, že tento kód bude fungovat pouze 5 minut po aktivaci a opětovné zadání tohoto kódu způsobí pouze režim nesmrtelnosti. V pravém dolním rohu se zobrazí časovač. Aktivace jakéhokoli kódu zablokuje možnost získávat úspěchy. Toto uzamčení se obnoví po restartování hry. Kód je také známý jako Boží režim.

Kromě toho bude kód pro neporazitelnost fungovat pouze v režimu pro jednoho hráče. Na oficiálních serverech v režimu pro více hráčů tento kód fungovat nebude.

Podvody pro nepřemožitelnost s herním telefonem

K aktivaci kódu pro neporazitelnost můžete alternativně použít také herní mobilní telefon. Za tímto účelem přejděte do herního telefonu kliknutím na šipku nahoru, poté přejděte na kartu Kontakty a pomocí mezerníku (tlačítko A na Xboxu a tlačítko X na PlayStationu) vysunete numerickou klávesnici.

Po vysunutí klávesnice zadejte tento kód:

1-999-724-6545537

Poté kód potvrďte. Po úspěšné aktivaci kódu se zobrazí zpráva.

cheaty na gta 5 pro nepřemožitelnost

Podvody s nepřemožitelností pro hru GTA 5 na systémech PS3, PS4 a PS5

V případě konzolí je situace trochu jiná. Zde se kódy nezadávají na konzoli a aktivují se správnou kombinací tlačítek na podložce. Kódy pro konzole PlayStation se budou lišit kombinací tlačítek.

Chcete-li aktivovat cheaty nepřemožitelnosti na konzolích PS3, PS4 nebo PS5, stiskněte následující kombinaci tlačítek:

Pravá, křížek, pravá, levá, pravá, R1, pravá, levá, křížek, trojúhelník

Po zadání správné kombinace tlačítek se kód automaticky aktivuje a zobrazí se správná zpráva.

Cheaty na nepřemožitelnost pro GTA 5 na konzolích Xbox 360, Xbox One a Xbox Series

V případě konzolí Xbox je záležitost podobná jako u konzolí od společnosti Sony. I zde je třeba dodržet správnou posloupnost, aby se kód pro neporazitelnost spustil. K tomu je třeba být ve hře a poté postupně stisknout tyto klávesy:

Pravá, A, pravá, levá, pravá, RB, pravá, levá, A, Y

Po správném zadání kombinace se aktivuje kód pro nezranitelnost.

Shrnutí – cheaty na neporazitelnost pro GTA 5

Kód pro nepřemožitelnost neboli Boží režim ve hře je velkou vymožeností a v mnoha případech i směnným obchodem na cestě k dokončení hry. Vyplatí se mít tento kód při hraní hry na paměti, protože se může nejednou hodit.

5/5 - (10 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
RitzyRanger
RitzyRanger

Mezi mé oblíbené herní žánry patří: adventury a simulátory. Ve všech dílech Tomb Raideru jsem strávil mnoho hodin prozkoumáváním světa s Larou. Ve volném čase se rád odreaguji běháním kilometrů v OMSI 2.

Articles: 37

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *