Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Jak funguje Krucifix Phasmophobia?

Jak funguje Krucifix Phasmophobia?

Jedním z doplňkového vybavení ve hře Phasmophobia je krucifix. Při správném použití dokáže zastavit ducha před zahájením lovu a zachránit hráče před smrtí. Níže uvádíme princip krucifixu a nejlepší způsob, jak jej během pátrání použít.

Phasmophobia – krucifix

Krucifix je předmět ve hře Phasmophobia, který lze zakoupit v obchodě za 30 dolarů a přidat k úkolu jako další vybavení. Není součástí hlavního vybavení, takže pokud si ho hráč nepřidá před zahájením úkolu, nenajde ho na policích v náklaďáku. Hlavním účelem kříže je zabránit duchovi v útoku. Předmět umístěný na podlaze může zastavit až dva útoky. Předmět je také možné držet v ruce, ale mnohem lépe funguje umístěný v místnosti ducha.

krucifix phasmophobia

Jak používat krucifix? Phasmophobia

Křížek je velmi důležitý předmět, pokud máte co do činění s agresivním duchem ve Phasmophobii. Pokud je možnost, je dobré použít během úkolu dva krucifixy, protože po dvou pokusech o útok se předmět stává nepoužitelným a duch může snadno začít lovit. Nezapomeňte křížek položit na podlahu ihned po nalezení místnosti ducha, protože jakmile útok začne, použití křížku ducha nezastaví. Předmět také nezastaví duchy při lovu na prokletí.

Kříž působí na duchy v okruhu 3 metrů (nebo 5 metrů, pokud se jedná o démona). Proto je tento předmět nejlépe umístit na podlahu v místnosti ducha a hned vedle dveří. V případě velkých místností nebo chodeb existuje možnost, že se krucifix k duchovi nedostane a začne hon. A v případě malých map existuje možnost, že předmět ležící v nákladním autě bude na ducha působit.

jak používat krucifix phasmophobia

Po každém zastaveném útoku musí duch počkat 5 sekund, než začne znovu lovit. První zastavený útok způsobí, že se jedna strana kříže odlomí a zmizí s viditelným zuhelnatěním, které ve tmě svítí. Dvakrát použitý předmět se celý rozzáří červeně, jako by byl spálený. Po dvojím použití krucifixu ve Phasmophobii se předmět stane nepoužitelným.

Dosah kříže není omezen předměty, zdmi, dveřmi atd. To znamená, že jej lze použít i venku, pokud je duchovní místnost v dosahu 3 metrů. Na jednu objednávku lze přidat maximálně dva takové předměty.

5/5 - (11 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *