Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Phasmophobia projektoru DOTS – jak to funguje?

Phasmophobia projektoru DOTS – jak to funguje?

Projektor d.o.t.s. ve hře Phasmophobia je jedním ze základních zařízení, které pomáhá identifikovat ducha. Tento laserový projektor detekuje paranormální pohyb a osvětluje všechny entity v jeho dosahu. V tomto návodu vám ukážeme, jak bodový projektor ve hře Phasmophobia používat a na které duchy funguje.

Jak funguje projektor DOTS? Phasmophobia

Projektor d.o.t.s ve hře Phasmophobia je elektronické zařízení, které je součástí základního vybavení při plnění úkolu. Tento předmět pomáhá při identifikaci ducha a hledání jeho polohy. Projektor lze připevnit na zeď nebo na podlahu, podobně jako detektor pohybu.

Jednoduše vezměte zařízení do prázdné ruky a pak namiřte kurzor myši na zeď nebo podlahu, dokud se neobjeví průsvitný objekt. Poté kliknutím na tlačítko F na klávesnici projektor připevněte a aktivujte. Správně namontovaný projektor by měl na okolní stěny a podlahu vysílat jasně zelené laserové body.

jak funguje projektor dots phasmophobia

Při interakci ducha s projektorem DOTS se může objevit stínová postava, která běží nebo se plazí po zemi. Zjevení lze pozorovat pouhým okem nebo videokamerou se zapnutým nočním viděním. Běžnou praxí, kterou hráči používají, je nastavení kamery namířené na projektor a sledování plátna v kamionu. Při použití této metody je nejlepší zhasnout světla v místnosti s projektorem, aby bylo plátno zřetelnější a spatření ducha snazší. Pokud v domě straší Goryo – spatřit ducha je možné pouze pomocí kamery.

Projektor d.o.t.s Phasmophobia – další informace

Hráči, kteří během úkolu zemřou, nemají možnost vidět ducha, který prochází projektorem. Postava viděná přes projektor DOTS nesouvisí se skutečným pohybem ducha. Vzhled ducha pouze naznačuje, že se dostal dostatečně blízko, aby mohl s projektorem interagovat.

Projektor d.o.t.s. ve hře Phasmophobia lze použít také jako přídavné světlo. Hráči jej mohou použít k osvětlení konkrétních místností, zejména pokud jsou ve výbavě další projektory, které již nejsou potřeba k nalezení důkazu.

projektor dots phasmophobia

Seznam duchů, kteří se objevují na projektoru DOTS

Zjevení ducha v promítačce d.o.t.s. ve filmu Phasmophbia je jedním ze tří důkazů, které pomáhají identifikovat přízrak. Níže je uveden seznam přízraků, které lze identifikovat pomocí projektoru:

  • Banshee
  • Goryo
  • Oni
  • Phantom
  • Raiju
  • Wraith
  • Yokai
  • Yurei
5/5 - (15 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *