Domů Phasmophobia Průvodci Phasmophobia Phasmophobia Smudge Sticks – jak to funguje?

Phasmophobia Smudge Sticks – jak to funguje?

Jedním z doplňkových předmětů, které můžete při úkolu použít, je kadidlo v knize Phasmophobia, známé spíše jako smudge sticks. Tento předmět je užitečný pro oslabení ducha nebo pro splnění některého z doplňkových cílů. Níže je uveden přehled toho, co jsou smudge sticks ve hře Phasmophobia a jak fungují.

Jak funguje Smudge Sticks při Phasmophobii?

Tyčinky na rozmazávání ve hře Phasmophobia jsou předmětem, který není součástí standardní výbavy, takže je nutné je zakoupit zvlášť v obchodě za 15 dolarů. Při vyplňování inventáře pro objednávku nezapomeňte přidat zapalovač pro aktivaci Smudge Sticks. Zapalovač je také součástí dodatečného vybavení, takže je třeba jej předem zakoupit v obchodě.

Vonné tyčinky hozené na zem lze zapálit zapalovačem nebo zapálenou svíčkou. Jednoduše najeďte myší na vonnou tyčinku a stiskněte klávesu F na klávesnici. Kadidlo můžete ve hře Phasmophobia zapálit také tak, že ho podržíte v ruce a kliknete na něj pravým tlačítkem myši. Jediné, co potřebujete, je zapálený zapalovač v inventáři. Kadidlo můžete zapálit také tak, že ho hodíte na zapálenou svíčku.

smudge sticks phasmophobia

Po aktivaci kadidla bude předmět hořet po dobu 6 sekund a bude vypouštět šedý kouř. Vyhořelý předmět vypadá jako spálená tyčinka, kterou již nelze znovu použít. Hra bohužel neuvádí, zda použití předmětu nějak ovlivnilo ducha. Můžete si to ověřit pouze ve splněných doplňkových cílech, pokud byly nějaké vylosovány. Během plnění úkolů může být jedním z dodatečných úkolů vyčištění oblasti v blízkosti ducha pomocí kadidla nebo zahnání přízraku pomocí šmudlových tyčinek během lovu.

Aby zapálení kouzelných tyčinek při Phasmophobia působilo na ducha, musí být duch v dosahu 6 metrů, když jsou tyčinky zapáleny nebo zhasnuty. Navzdory zdání kadidlo na ducha v době hoření nepůsobí.

Phasmophobia Smudge Sticks – jak působí na ducha?

Správné použití Smudge Sticks při Phasmophobia mírně zvýší aktivitu ducha, ale nespustí lov po dobu 90 sekund. Pokud je typ ducha Démon – schopnost lovu bude blokována po dobu 60 sekund, a pokud je duch Duch, bude lov blokován po dobu 180 sekund. Pokud je typ ducha Yurei, duch neopustí svou aktuální místnost po dobu 90 sekund.

phasmophobia smudge sticks

Pokud je během lovu správně aktivována tyčinka Smudge Sticks, duch se bude 5 sekund bezcílně potulovat po domě. Během této doby nemůže duch na hráče útočit – může kolem nich projít, což však nebude mít za následek smrt hráče. Po uplynutí 5 sekund se duch vrátí ke svému obvyklému lovu a bude pronásledovat nejbližší osobu nebo vybraného hráče (v případě Banshee). Rozmazávací tyčinky ve hře Fazmofobie můžete během jedné zakázky použít několikrát s naprosto stejnou šancí na zablokování ducha.

5/5 - (14 votes)
Sdílejte tento příspěvek!
Bigosik
Bigosik

Jsem fanouškem mnoha her různých žánrů - od simulací přes plošinovky až po střílečky. Nejvíce času jsem rozhodně strávil v simulátorech, kde jsem vytvářel jednu generaci za druhou (zejména v The Sims 2), a v Minecraftu, kde jsem stavěl spoustu budov a prozkoumával svět.

Articles: 18

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *